wibako

MT8-050 MT8-132 Wymiana silnika 2S90A

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

MT8-050 MT8-132 Wymiana silnika 2S90A

Postprzez mat.p » 06 Maj 2013 13:12

Witam

Szukam instrukcji do czeskich ciągników MT8-050, MT8-132, lub TZ-4K-20 z silnikami dwucylindrowymi SLAVIA 2S90A.

Ostatnio kupiłem wspomniany silnik 2S90A i przymierzam się do wymiany.
Niestety na podstawie wstępnych oględzin można stwierdzić, że niezbędna będzie wymiana koła zamachowego na oryginalne, dokupienie oryginalnej obudowy koła zamachowego oraz kompletnego sprzęgła...

Ze względu na to, że na forum były aktywne osoby które znają temat chciałem zapytać czy ktoś byłby w stanie udostępnić wspomnianą instrukcje.
Instrukcje z linków dostępnych na forum niestety zawierają opis jedynie jednocylindrowego dwusuwa...

Pozdrawiam

MAT

mat.p
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 Maj 2013 12:54

Reklama

simmet

Re: MT8-050 MT8-132 Instrukcja obsługi, serwisowa

Postprzez zepsutakoparka » 06 Maj 2013 20:34

MT8 zostały wprowadzone stosunkowo "niedawno" do sprzedaży - zdaje się, że był to początek lat 90.
Jednocylindrowy TZ-4k-14 był sprowadzany masowo do Polski, dlatego w necie jest dużo informacji, MT8 jest znacznie mniej popularny. Nie sprzedano ich zbyt dużo.
Życzę jednak powodzenia w operacji wymiany silnika. Wydaje mi się, że skrzynia biegów MT8 i TZ-4k-14 nie rózni się. '

pozdr.

zepsutakoparka
Fizol

Maszyna: komatsu


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej