wibako

Fastrac przedni napęd ciągle włączony- elektryka

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

Fastrac przedni napęd ciągle włączony- elektryka

Postprzez tomeczek151 » 15 Lip 2013 21:51

Marka i model maszyny: JCB Fastrac 185-65
Rok produkcji: 1996

Witam

W Fastracu mam ten problem że przedni napęd jest ciągle włączony. Winny jest brak prądu na elektrozaworze sterującym jego pracą. Gdy udało mi się już przywrócić napięcie w kostce przy elektrozaworze, okazało się że brakuje w niej masy. Gdy wezmę masę z masy ciągnika, rozłącza przekaźnik w kabinie, drugi dolny licząc od drzwi wejściowych. Czy ktoś posiada może schemat elektryczny do tego ciągnika, albo poradzi co zrobić z tym fantem?

Pozdrawiam Tomasz

tomeczek151
Nowicjusz


Reklama

simmet

Re: Fastrac przedni napęd ciągle włączony- elektryka

Postprzez Zygi232 » 07 Mar 2014 20:46

Kolego jeśli temat cały czas aktualny, to podzielę się swoją wiedzą na ten temat. Radziłbym sprawdzić masę tam gdzie wentylator jest podłączony, nie wiem czy u Ciebie też tak będzie ale u mnie nie było masy na wentylatorze i cały czas był załączony przedni dopiero jak elektryk coś tam zrobił z tą masą wszystko wróciło do normy.

Zygi232
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 Maj 2012 22:51

Re: Fastrac przedni napęd ciągle włączony- elektryka

Postprzez karza » 14 Maj 2014 11:50

U mnie też się napęd nie rozłącza, ale jak przepnę kostki z elektrozaworu do sterowania przednim wałkiem to normalnie rozłącza, prosił bym o jakiś schemat elektryczny na email mrkarza1@gmail.com , ponieważ kabel który powinien być przy kostce jest gdzieś urwany i chcę poprowadzić nowy.

karza
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 14 Maj 2014 11:41

Maszyna: JCB Fastrac 185-65 -97r.

Firma: Kr


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej