wibako

Fastrac 1135 ważne informacje odnośnie funkcjonowania

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

Fastrac 1135 ważne informacje odnośnie funkcjonowania

Postprzez nobekstar2 » 21 Lip 2019 21:26

Marka i model maszyny: Jcb Fastrac 1135
Rok produkcji: 1996

Witam . Przeczytałem wszystkie posty na forum odnośnie fastracka 1135 ze skrzynią selectronic oraz wszelkie informacje w sieci . Nic szczególnego nie udało się odnaleźć odnośnie jego mechanizmów zasad funkcjonowania skrzyni opisów elektroniki itd .

Chciałbym założyć taki temat gdyż ciągnik nadal jest popularny a użytkownicy nie mają konkretnego miejsca aby dowiedzieć się tego co ważne podczas jego podstawowych napraw oraz diagnostyki .

Napiszcie co o nim wiecie . Zasady działania skrzyni jego pneumatyki ciśnienie w układach itd .

Żadnych informacji odnośnie jego EHR bosch w który fastrwac został wyposażony . Mój aktualnie nie chce działać lecz dawał znaki życia . W internecie były opisy ale nie od fastarca tylko Mf .

Podajcie jakieś ważne informacje .

Pozdrawiam
Kopareczki-jcb 3cx 3cx super bobcat x320 mtz 82 koparka łańcuchowa

nobekstar2
Operator

  • Posty: 206
  • Rejestracja: 27 Sty 2008 19:25
  • Miejscowość: kujawsko-pomorskie
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Fastrac 1135 ważne informacje odnośnie funkcjonowania

Postprzez mumin700 » 22 Lip 2019 10:12

Co dzieje się dokładnie z EHR, odblokowywuje się, generuje błędy?
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych- Wadowice, tel. 787 828 090

mumin700
Fachoperator

Maszyna: brak

Firma: Naprawa maszyn Wadowice


Re: Fastrac 1135 ważne informacje odnośnie funkcjonowania

Postprzez nobekstar2 » 22 Lip 2019 22:17

Ehr . Po włączeniu traktora zadziałał Tj dzwignia wgórę i ustawiony zakres na potencjometrach podniósł się ale tylko kawałek i stanął .

Jaka jest procedura odblokowania panelu tj podnośnika aby się aktywował ?

W chwili obecnej ani drgnie z panelu. Guzikami również nie działa .

Miga czerwona dioda w sekwencji 1 : 3 lecz czasami zapalają się na zielono diod obok przełącznika Góra Stop Dół . Podając zasilanie na cewki bezpośrednio podnośnik działa .

Być może czujnik wysokości jest uszkodzony .

Jeszcze nie rozkręcałem w kabinie plastików aby zobaczyć którędy idą kable lecz powiedź mi proszę czy przyciski od podnoszenia w kabinie na panelu oraz te na błotnikach są bezpośrednio połączone z cewkami czy również idą przez sterownik ?

Na piny przycisków podawane jest zasilanie styki są sprawne wszystko z przyciskami jest ok ale nie mam połączenia z wtyczką na cewce .

Nie mam w niej masy ani + po załączeniu przycisku . Gdzie jest kostka która doprowadza kable do cewek ? Może tam jest problem .
Kopareczki-jcb 3cx 3cx super bobcat x320 mtz 82 koparka łańcuchowa

nobekstar2
Operator

  • Posty: 206
  • Rejestracja: 27 Sty 2008 19:25
  • Miejscowość: kujawsko-pomorskie
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej