wibako

B+E a T?

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

Postprzez bartus » 11 Mar 2010 16:01

Tak się składa że jestem o rok starszy od kolegi "MTZ" i też 1 rok temu szukałem pracy, ukończyłem C, C+E na starych zasadach przewóz rzeczy wszystkie badania, zrobiłem też kurs na kop-ład na których teraz pracuje planuje ale nie mam pewności czy za rok będę jeszcze w tej firmie, za rok planuję ukończyc III klasę koparek a potem spycharek. Dlatego radzę młodszemu koledze podnośc swoje kwalifikacje i patrzec bardziej w przyszłośc a nie tylko na ciągnik i dwie przyczepy. Życzę koledze zadowalającej jazdy na "Mtzie"
operator kop-ład

Awatar użytkownika
bartus
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 11 Mar 2010 10:27
  • Miejscowość: Kraj

Reklama

simmet

Postprzez EmTeZet » 20 Kwi 2010 17:26

a dzięki dzięki kolego... już lada dzień zaczynam prace na nim :wink: a co do prawka to B+E w zupełności wystarcza... wymieniając prawo jazdy wbito mi w rubryke kat. T wpis... więc koledzy wyżej coście pisali nie mieliście racji... przepisy sie zmieniają... w Polsce dość szybko ;] a co do patrzenia w przyszłość... to nie martw sie mam plany i teraz wkręce sie do firmy na tym traktorze... następnie mam zamiar wskoczyć na koparko ładowarke... bo będe szedł na kurs =)

EmTeZet
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 17 Lut 2010 19:07
  • Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej