wibako

Mecalac 12MXT brak reakcji na joysticki

Moderator: wujek616

Mecalac 12MXT brak reakcji na joysticki

Postprzez Wiesiek_w » 30 Maj 2014 12:05

Marka i model maszyny: Mecalac 12mxt
Rok produkcji: 1999

Witam ! Meca nie reaguje na joysticki. jazda sprawna. maszyna wczoraj zostala odstawiona sprawna, a dzis nie rusza.. :wall: Z góry dzięki za pomoc !

Wiesiek_w
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 22 Maj 2008 00:09
  • Miejscowość: Kraków

Maszyna: Whitlock, Mecalac 12MXT


Reklama

simmet

Mecalac 12MXT brak reakcji na joysticki

Postprzez wujek616 » 30 Maj 2014 13:28

nie działa wcale czy rusza ale bardzo powoli?
a działa obrót? jeżeli nie to przyczyna może leżeć w wyłączniku na konsoli który rozłącza joysticki , albo jeszcze sprawdź wyłącznik krańcówkę która też rozłącza joysticki jak podniesiesz podłokietnik do wysiadania z kabiny

natomiast jak działa bardzo powoli i obrót działa normalnie to prawdopodobnie uszkodzone zawory sterujące pompą roboczą. miałem to samo kilka lat temu, zgasiłem maszynę i po odpaleniu już nie działała hydraulika ramienia.Uszkodzony był zawór na pompie (masz tam 3 zawory z grzybkami na klucz 17, jeden podwójny i jeden pojedynczy)u mnie uszkodził się ten podwójny. Żeby się nie rozpisywać podaję ci link do tematu z moim przypadkiem viewtopic.php?f=70&t=11098&start=2a
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Re: Mecalac 12MXT brak reakcji na joysticki

Postprzez Wiesiek_w » 30 Maj 2014 14:17

W ogóle nie rusza. zero reakcji. jazda plynnie jak powinno. obrót też\nie rusza. łap tez nie podnosi. cos jakby joye były wyłączone ten czujnik mam rozpięty, wiec nie on..

Wiesiek_w
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 22 Maj 2008 00:09
  • Miejscowość: Kraków

Maszyna: Whitlock, Mecalac 12MXT


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej