wibako

Problem z odpaleniem Mecalaca

Moderator: wujek616

Problem z odpaleniem Mecalaca

Postprzez Babblu3 » 21 Kwi 2015 12:26

Mam problem z odpaleniem maszyny po jej zgaśnięciu (jak by nie miała siły zakręcić silnikiem), po odczekaniu 20 - 30 min odpala bez problemu, dodam że rano czy tez po zgaszeniu silnika samemu nie ma żadnych problemów, jakieś pomysły co może być przyczyną tego ??( bo to troszeczkę denerwujące jak coś robisz, maszyna ci zgaśnie nie można jej odpalić a klient czeka, patrzy i denerwuje się ...)
FSL:

Babblu3
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 21 Kwi 2015 12:05

Maszyna: kughkgjkgjkg

Firma: FSL:


Reklama

simmet

Problem z odpaleniem Mecalaca

Postprzez wujek616 » 21 Kwi 2015 15:37

Po pierwsze co ma odpalanie maszyny do wymiany oleju? Po drugie jak masz problem z maszyną to zakładasz nowy temat a nie podpinasz się pod inny i w dodatku z innym problemem. Po trzecie przeczytaj regulamin bo gdybyś to zrobił to wiedział byś o tym co napisałem wyżej. Wydzieliłem Twój post do nowego tematu. Następnym razem będę kasować takie posty niezwiązane z tematem
. Co do samego problemu z odpaleniem to podejrzewam że jest uszkodzony lub źle wyregulowany zawór sterujący wydajnością pompy. A i jeszcze jedno uzupełnij dane dotyczące maszyny (MARKA MODEL ROK PRODUKCJI NR SERYJNY) bo napisałeś post w dziale MECALAC a nie podałeś o jaką maszynę chodzi.
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Problem z odpaleniem Mecalaca

Postprzez dawidg2 » 21 Kwi 2015 17:41

Babblu3 napisał(a):Mam problem z odpaleniem maszyny po jej zgaśnięciu (jak by nie miała siły zakręcić silnikiem), po odczekaniu 20 - 30 min odpala bez problemu,

przy odpalaniu weź jakąś funkcję uruchom i zobacz co się dzieje.

Ale jak wujek616, pisze winny będzie zawór regulujący pompę.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej