wibako

obrotnica

Moderator: wujek616

obrotnica

Postprzez inzynier2000 » 24 Wrz 2015 20:31

Marka i model maszyny: Mecalac 12MX
Rok produkcji: 2001

Witam

"Fachowiec" wymienił mi w kolumnie obrotu uszczelniacze najpierw wyjął ją , chyba porozcinał przewody elektryczne i koparka oszalała, odpalić odpaliła, włączając jazdę do przodu, włączały się stabilizatory itd., teraz nie chce w ogóle odpalić . Czy ktoś ma namiar na konkretnego fachowca, który mi pomoże

inzynier2000
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 Wrz 2015 20:12

Maszyna: mecalac 12 mx

Firma: 4bud


Reklama

simmet

obrotnica

Postprzez MARIO/MECALAC » 25 Wrz 2015 11:21

Oddaj na reklamację i ma to przy Tobie zrobić, a jak nie to do serwisu i dasz mu fakturę do zapłacenia. Po co masz Ty kolejny raz płacić jak ktoś Ci to konkretnie spier...lil a nie naprawił?
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Re: obrotnica

Postprzez Kamal » 27 Wrz 2015 08:48

inzynier2000 napisał(a):Marka i model maszyny: Mecalac 12MX
Rok produkcji: 2001

Witam

"Fachowiec" wymienił mi w kolumnie obrotu uszczelniacze najpierw wyjął ją , chyba porozcinał przewody elektryczne

Chłopie chyba to się łódka na wodzie. Albo wiesz albo nie wieszyczy było cięte. A styki to tam lubiły padać. Zaraz się okaże że cała sytuacja miała miejsce tydzień po wymianie uszczelnień.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


obrotnica

Postprzez PiatyElement » 27 Wrz 2015 22:17

inzynier2000 napisał(a):Czy ktoś ma namiar na konkretnego fachowca, który mi pomoże


Tak poza konkursem.

Fajnie by było jak by tak wszyscy szukający pomocy i fachowca pisali w swoich danych profilowych miasto skąd pochodzą lub przynajmniej województwo. I tyczy się to wszystkich użytkowników, bo widać 95% wstydzi się swojego miejsca zamieszkania. Chcesz fachowca, a nie wiadomo skąd jesteś, chyba że chcesz za dojazd zapłacić więcej niż za naprawę.
tel 502-273-455, e-mail: semabud@vp.pl
Pomogłem? Wciśnij POCHWAŁA. To nie boli.
Elektryka / Elektronika Maszyn Budowlanych - LIEBHERR, Inne - usterki elektryczne i elektroniczne, diagnostyka, odbudowa instalacji elektrycznych

Awatar użytkownika
PiatyElement
Fachoperator

  • Posty: 688
  • Rejestracja: 20 Lut 2009 17:10
  • Miejscowość: Płock
  • Pochwały: 41

Maszyna: Żółta

Firma: SEMABUD


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej