wibako

Uszczelnienie skrzyni biegów ?

Moderator: wujek616

Uszczelnienie skrzyni biegów ?

Postprzez Chuck_M » 22 Lis 2015 21:16

Marka i model maszyny: Mecalac 714MW
Rok produkcji: 2004

Witam. Okazało się ostatnio że niestety trzeba wymienić uszczelnienia skrzyni biegów, prawdopodobnie tłoczków hamulcowych ponieważ olej hydrauliczny ucieka do skrzyni. Zastanawia mnie fakt ile jest z tym pracy i czy ktoś zrobił już to na własną rękę? Jak już się rozbierze skrzynie to najlepiej wymienić wszystkie możliwe uszczelnienia, orientuje się ktoś ile tego jest i jakie są koszta samych uszczelnień ?

Awatar użytkownika
Chuck_M
Operator

Maszyna: JCB 3CX Super Sitemaster, Mecalac 714MW

Firma: M


Reklama

simmet

Uszczelnienie skrzyni biegów ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 22 Lis 2015 21:21

Jak nie było nic rzeźbione i wszystko wkładane na oryginałach to coś koło 5-8 tys zł. Dzwoń do KOWO z wiadomych przyczyn i Ci powiedzą co dokładnie trzeba wymienić ja nie pamiętam co tam trzeba wymienić prócz uszczelnień. Kiedyś z Łazisk Górnych mi tłumaczył co się wymienia i jaki koszt ale nie pamiętam teraz dokładnie.

Jak złożysz na oryginałach i wszystko to co potrzeba to zapomnisz o tej usterce na 5-6 tys mth
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Uszczelnienie skrzyni biegów ?

Postprzez Chuck_M » 22 Lis 2015 22:10

MARIO/MECALAC napisał(a):Jak nie było nic rzeźbione i wszystko wkładane na oryginałach to coś koło 5-8 tys zł. Dzwoń do KOWO z wiadomych przyczyn i Ci powiedzą co dokładnie trzeba wymienić ja nie pamiętam co tam trzeba wymienić prócz uszczelnień. Kiedyś z Łazisk Górnych mi tłumaczył co się wymienia i jaki koszt ale nie pamiętam teraz dokładnie.

Jak złożysz na oryginałach i wszystko to co potrzeba to zapomnisz o tej usterce na 5-6 tys mth


Skrzynia jest ok nikt tam nic nie kombinował. Szukam kogoś kto to robił sam na własną rękę aby uzyskać trochę informacji. Tylko zastanawia mnie jeden fakt jeśli przeciekały by tłoczki hamulcowe to czasem hamulce nie powinny gorzej działać ?

Awatar użytkownika
Chuck_M
Operator

Maszyna: JCB 3CX Super Sitemaster, Mecalac 714MW

Firma: M


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej