wibako

zakup macalac12

Moderator: wujek616

zakup macalac12

Postprzez marcel 87 » 24 Sty 2016 00:35

Marka i model maszyny: macalc12
panowie szukam pomocy chce kupić macalca 12 tak za 100tysiecy ale nie znam nikogo kto może mi sprawdzić taką maszynę w moich stronach narazie niema takich maszyn a cieżko coś kupić jak sie niema o tym pojecia jesli ktoś by chciał pomóc lub zna kogoś kto może pomóc oczywiście nie za darmo jestem z radomia a tu niema takich maszyn niestety tylko same koparki lub koparko ładowarki ogólnie to bedzie moja pierwsz maszyna w firmie wykonuje prace brukarskie wiec może dać sobie spokój z macalaciem i kupić koparko ładowarkę jak myślicie

marcel 87
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 Sty 2016 00:18

Maszyna: macalac cat jcb

Firma: nefryt j.m


Reklama

simmet

zakup macalac12

Postprzez s121 » 25 Lut 2016 19:29

jak potrzebujesz pomocy to moge poslac numer do kolesia z wroclawia co spradza maszyny a fajne maszyny ma w grodku

s121
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 23 Lis 2011 19:11

zakup macalac12

Postprzez MARIO/MECALAC » 25 Lut 2016 19:41

O Grodku Miliczu zapomnijcie. Pompy podkręcone do granic możliwości. s121, jesteś pierwszą osobą która ich poleca
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Re: zakup macalac12

Postprzez Alex CNC » 15 Mar 2016 00:39

witaj
jako pierwszą maszynę myślę że lepsza będzie ładowarka , im prostsza tym lepsza jak najmniej elektroniki z masa własną od 3500kg , wtedy możesz liczyć na udźwig 1500 do 1800kg
Mecalac jest dobry dla firmy dobrze prosperującej , np uszczelnienia skrzyni biegów 13000zl netto zestaw
mamy ładowarkę Thomasa 250T od kilku lat oprócz spraw serwisowych i przewodu ciśnieniowego nic szczególnego więcej nie było potrzeby robić, niesamowicie zwrotna i szybka maszyna
Mecalaca nie znajdziesz takiego aby od razu na nim robić, zawsze jest coś do roboty , obejrzałem przed zakupem masę sprzętu co jeden był lepszy , a części kosztują sporo
ale to tylko moje zdanie
pozdrawiam

Alex CNC
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 18 Paź 2015 18:06

Maszyna: MECALAC 714MW 2005r

Firma: PARTNER CNCRACIBORZ
OBRÓBKA METALI CNC
SWORZNIE, PANEWKI, TULEJE,
TULEJE SILNIKÓW, HARTOWANIE


zakup macalac12

Postprzez Traktorzysta » 24 Mar 2016 08:04

Alex CNC 714 faktycznie jest trochę skąmplikowana i kosztowna w utrzymaniu ale w 12 niema komputera tylko zwykłe styczniki, skrzynia biegów tez nie występuje, także z kosztami napraw idzie wytrzymać :D A w porównaniu z klasyczna koparko ładowarką mecalac ma nieporównywalnie więcej możliwości,

Traktorzysta
Pomocnik operatora

Maszyna: MF5455 2009, Mecalac 12MSX 2005

Firma: Gospodarstwo rolne.


zakup macalac12

Postprzez Chuck_M » 24 Mar 2016 22:00

714 nie jest aż tak skomplikowana strach ma wielkie oczy:P jak człowiek przysiadzie i rozpatrzy te pęki kabli i węży wszystko układa się w calosc:) ale niezmienia to faktu że 12 jest tańsza w eksploatacji.

Awatar użytkownika
Chuck_M
Operator

Maszyna: JCB 3CX Super Sitemaster, Mecalac 714MW

Firma: M


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej