wibako

Układ sterowania

Moderator: wujek616

Układ sterowania

Postprzez Caterpillar666 » 29 Wrz 2016 18:28

Marka i model maszyny: Mecalac 12mxt
Rok produkcji: 2007

Witam wszystkich operatorów i mechanikòw na tym forum, na imię mi wojtek i jestem operatorem koparko ładowarki cat 428c, pracuję na tej maszynie 4lata w firmie brukarskiej i niestety muszę się z nią pożegnać bo przesiadam się w przyszły wtorek na mecalaca 12mxt. I teraz cały się pocę z nerwòw bo dzisiaj w tej maszynie siedziałem po pracy i sterowanie ramieniem podnosnikowym i czerpakowym jest inne od tego co mój prosty łeb przyswoił na starym caterpilarze. Prosty z mnie chłop panowie i proszę o pomoc czy zamiana węży na rozdzielaczu będzie bezpieczna dla maszyny, czy mam sobie darować i stracić prace.

Caterpillar666
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 29 Wrz 2016 17:58

Maszyna: Cat 428c/424d

Firma: Bruk bud


Reklama

simmet

Układ sterowania

Postprzez MARIO/MECALAC » 29 Wrz 2016 19:57

Co ty bredzisz? Jedna dniówka i zapominasz o Cacie. Przy rozdzielaczu nic nie kombinuj. To jest tak prosta maszyna że szybko to ogarniesz.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Układ sterowania

Postprzez Caterpillar666 » 29 Wrz 2016 20:43

No w sumię trochę niedorzeczny ten mój post był ale strach robi swoje, ten nośnik narzędziowy wydaję się być 100razy lepszy od koparko ładowarki więc i robota na nim może nie będzie taka zła. Dzieki za słowa otuchy

Caterpillar666
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 29 Wrz 2016 17:58

Maszyna: Cat 428c/424d

Firma: Bruk bud


Układ sterowania

Postprzez 23MATTI95 » 29 Wrz 2016 20:47

Tak jak MARIO/MECALAC, napisał, poproś szefa o jeden dzień na zapoznanie z maszyną, najlepiej bez ludzi tak żebyś się nie stresował i ogarniesz temat

Awatar użytkownika
23MATTI95
Operator

  • Posty: 238
  • Rejestracja: 14 Cze 2015 21:43
  • Miejscowość: Zach-pom
  • Pochwały: 13

Maszyna: Komatsu PW148-10

Firma: ZUBWIT


Układ sterowania

Postprzez Chuck_M » 30 Wrz 2016 14:00

Nic nie kombinuj. Ja jak przesiadalem się na 714 to najpierw obczytałem instrukcje. A później praktyka. Nerwy w niczym Ci nie pomogą. Rób swoje, nie śpiesz się bo to zły doradca. Menel na początku wydaje się że nie jest to łatwa maszyna a później praca tylko cieszy.

Awatar użytkownika
Chuck_M
Operator

Maszyna: JCB 3CX Super Sitemaster, Mecalac 714MW

Firma: M


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej