wibako

Stało się...... ;)

Moderator: wujek616

Stało się...... ;)

Postprzez Kamal » 28 Lip 2018 09:29

https://youtu.be/xO-Au58XASk
Pierwszy elektryczny Mecalac.
Pracuj takim w polu przy zakładaniu lubi energetycznej. Jak skończysz to naładujesz. Jak nie to stoisz. Chyba że agregat prądotwórczy....
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Reklama

simmet

Stało się...... ;)

Postprzez Luka » 28 Lip 2018 15:08

W tytule przeczytałem, że to maszyna do miasta. Pewnie ze względu na mniejszy hałas, jak również dostęp do zasilania.

Luka
Operator

Maszyna: Szukam

Firma: Transport


Stało się...... ;)

Postprzez rudesmen » 19 Sie 2018 13:06

Patrząc na to co dzieje się na rynku samochodów elektrycznych myślę, że całkowicie elektryczne pojazdy to dobre rozwiązanie. (Tesla jest w stanie w 2-3 lata przejechać 500kkm ze strata pojemności akumulatorów na poziomie nie całych 20% - zasięg spada z 250km do 215km). Oczywiście nie dla każdego. Maja sporo zalet (m.in. koszt eksploatacji, cisza) ale również i wady, ale wystarczy, że w danej firmie wady takiej maszyny nie będą odczuwalne, ze względu na charakter pracy oraz możliwość ładowania i mamy same korzyści.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2156
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Stało się...... ;)

Postprzez Kamal » 03 Kwi 2019 12:00

Tesla droga i niestety awaryjna. Na części czekasz tygodniami a bywa że miesiącami. Ubytek pojemności zależny od temperatury i szybkości ładowania. Więc słodko nie jest. Jak masz tani prąd i pracę wokoło komina to jeszcze. Ale cena spora że względu na akumulatory. Więc nie do końca jestem przekonany że to taniej w ogólnym rozrachunku wyjdzie.

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej