Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Stało się...... ;)

28 Lip 2018 09:29

https://youtu.be/xO-Au58XASk
Pierwszy elektryczny Mecalac.
Pracuj takim w polu przy zakładaniu lubi energetycznej. Jak skończysz to naładujesz. Jak nie to stoisz. Chyba że agregat prądotwórczy....

Stało się...... ;)

28 Lip 2018 15:08

W tytule przeczytałem, że to maszyna do miasta. Pewnie ze względu na mniejszy hałas, jak również dostęp do zasilania.

Stało się...... ;)

19 Sie 2018 13:06

Patrząc na to co dzieje się na rynku samochodów elektrycznych myślę, że całkowicie elektryczne pojazdy to dobre rozwiązanie. (Tesla jest w stanie w 2-3 lata przejechać 500kkm ze strata pojemności akumulatorów na poziomie nie całych 20% - zasięg spada z 250km do 215km). Oczywiście nie dla każdego. Maja sporo zalet (m.in. koszt eksploatacji, cisza) ale również i wady, ale wystarczy, że w danej firmie wady takiej maszyny nie będą odczuwalne, ze względu na charakter pracy oraz możliwość ładowania i mamy same korzyści.

Stało się...... ;)

03 Kwi 2019 12:00

Tesla droga i niestety awaryjna. Na części czekasz tygodniami a bywa że miesiącami. Ubytek pojemności zależny od temperatury i szybkości ładowania. Więc słodko nie jest. Jak masz tani prąd i pracę wokoło komina to jeszcze. Ale cena spora że względu na akumulatory. Więc nie do końca jestem przekonany że to taniej w ogólnym rozrachunku wyjdzie.
Wyślij odpowiedź