wibako

Mecalac 12 czy warto

Moderator: wujek616

Mecalac 12 czy warto

Postprzez BojanMarcin » 09 Kwi 2019 19:11

Witam.
Od dłuższego czasu planuje kupić Mecalaca 12 rok po miedzy 2008 a 2012. Myślałem nad współpracą z Mecalac Polska albo Marko-maszyny . Co myślicie o tych firmach? A może macie jakichś innych zaufanych dilerów maszyn. Oba moje typy leżą w okolicy Wrocławia, jest to dla mnie drugi koniec Polski i jak mam już jechać na oględziny wolał bym by to było coś pewnego.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

BojanMarcin
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 11 Mar 2019 19:39

Maszyna: Mecalac

Firma: Solibud


Reklama

simmet

Mecalac 12 czy warto

Postprzez Luka » 09 Kwi 2019 21:04

Dołóż jeszcze KOWO Wrocław. Mecalac Polska robi gruntowne przeglądy maszyn przed sprzedażą (przynajmniej tak zapewniają) i chyba nawet daje gwarancje, ale cena jest znacznie wyższa. KOWO zdaje się, że działa na podobnej zasadzie i ich maszyny również są drogie. O Marko jest sporo pozytywnych opinii, widocznie mają dość uczciwe te sprzęty, ale przegląd jest pewnie bardziej powierzchowny niż u konkurencji. A to oznacza, że możesz kupić złotą maszynę, w którą grosza nie włożysz, albo możesz kupić skarbonkę.
Widzę, że raczej w górną półkę jakościową i cenową uderzasz. To dobra droga, ale którą z tych firm wybrać - sam nie wiem, choć kiedyś przymierzałem się na poważnie do zakupu takiego Mecalaca i miałem podobny dylemat.

Autor postu otrzymał pochwałę

Luka
Operator

Maszyna: Szukam

Firma: Transport


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej