Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

EC290 pionowe elementy na przeciwadze?

21 Paź 2012 19:13

http://www.youtube.com/watch?v=g5uME1I6 ... re=related koledzy czy ktos wie do czego moga słuzyc te pionowe elementy na przeciwwadze???
Ostatnio edytowany przez rudesmen, 21 Paź 2012 23:50, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Posty wydzielone z innego tematu.

Czy ktoś widział taką maszynkę?

21 Paź 2012 19:31

niwelator?

Czy ktoś widział taką maszynkę?

21 Paź 2012 19:35

hmmm może jakiś znak montują na tym ostrzegawczy bo innych pomysłów nie mam. niwelator na przeciw wadze?? to było by bez sensu jak już coś to do ramienia powinien być zamontowany bo ramieniem kopiesz a nie przeciw wagą :faja:

Czy ktoś widział taką maszynkę?

21 Paź 2012 19:49

Mam dobry pomysł. To są metalowe kołki na które zakłada się metalowe lub betonowe koła jak masz podnosić maszyną coś bardzo ciężkiego i podnosi dupe. :lol: :lol: korba71 kiedyś mówiłeś, że masz łyżkę za dużą w swoim Volvie i dupe ci podnosi na wyciągniętym na ramieniu :D

Czy ktoś widział taką maszynkę?

21 Paź 2012 19:50

Do instalacji gps http://www.youtube.com/watch?v=4Vfcv638CGA

Czy ktoś widział taką maszynkę?

21 Paź 2012 20:13

peckiel napisał(a)::lol: :lol: korba71 kiedyś mówiłeś, że masz łyżkę za dużą w swoim Volvie i dupe ci podnosi

Image :mrgreen:

EC290 pionowe elementy na przeciwadze?

22 Paź 2012 18:54

To jest piorunochron :lol:

EC290 pionowe elementy na przeciwadze?

27 Paź 2012 02:50

korba ty rzeczywiście masz łychę prawie 2 razy większą niż można, to chyba z 290tki jest ?

te "patyki" to anteny systemu niwelacji i kontroli ładunku, maszyna na filmie ma zaawansowany układ kontroli położenia łyżki, ciężaru urobku, krawędzi skrawania (lemiesza) i obciążenia
korytowanie pod drogę z takim szajsem jest dziecinnie proste, po zaprogramowaniu punku początkowego i końcowego system podaje wagę i objętość urobku - wystarczy zadzwonić po odpowiednią ilość ciężarówek...

widziałem kilka razy takie rozwiązania... magia...

EC290 pionowe elementy na przeciwadze?

23 Lis 2013 14:06

no też się z tym spotkałem przy skarpowaniu podaje kąt nachylenia skarpy kreseczka i jedziesz jak od sznurka bez jakiegokolwiek odnośnika w terenie super sprawa

EC290 pionowe elementy na przeciwadze?

23 Lis 2013 23:20

Bardzo popularne w Skandynawii 80 procent maszyn budowlanych jest w to wyposażonych koparki równiarki spychy i nie jest tak proste w użytkowaniu jak się wydaje operatorzy przechodzą odpowiednie kursy ogólnie droga sprawa

Re: EC290 pionowe elementy na przeciwadze?

04 Maj 2014 17:47

Panowie to maszty do montażu odbiorników gps. Zakłada się tam takie "talerzyki". Ja miałem z tym styczność system scanlaser fajna sprawa.
Wyślij odpowiedź