wibako

Wtryski

Wtryski

Postprzez Kamal » 16 Maj 2014 23:26

Są, 3 więc o 120, a nie 90. A na tym rysunku masz przekrój poprzeczny, który tego nie uwzględnia. Zapoznaj się z pozycję Service Training dla tego silnika.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Reklama

simmet

Wtryski

Postprzez korba71 » 18 Maj 2014 21:07

Panowie ,w sobote miałem wolne ale mechanik zmierzył cisnienie i wszędzie bylo takie same ,nie pamietam wartosci ani jednostki miary ale chyba 34 lub 36 cokolwiek to znaczy ,jutro zalożymy pompki po regeneracji i ma przyjechać kolo z laptopem mam nadzieje ze bedzie lepiej.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Wtryski

Postprzez Coval » 18 Maj 2014 23:18

Jak wszystkie cylindry mają taką sama wartość to jest ok. Chyba, że wszystkie 6 cyl by miały ugięta korbe tak samo :mrgreen:
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Re: Wtryski

Postprzez Kamal » 19 Maj 2014 13:04

Takie rzeczy też się w tym silniku dzieją.
Image
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Wtryski

Postprzez korba71 » 19 Maj 2014 20:33

Panowie wielkie dzieki za informacje i uklony ,wtryskiwacze byly odwrotnie wsadzone ,bylem dzis u pompiarza sprawdzic wtryski te wyjete z mojej maszyny i te regenerowane ,regenerowane miały podkładke 2 mm wyjete z mojej maszyny 1 mm,pompiarz powiedział tak jak wy ze ma to znaczenie i zamieniłem,wtryskiwacze mechanicy wsadzili prawidlowo dzieki informacji od KAMALA,dodatkowo wsadzili zregenerowane pompki,maszyna nie kopci i ma moc ,nawet nie wiecie jak sie ciesze ,jak dziecko ,jutro bedzie kolo z laptopem i zestroimy pompki,zobaczymy jak pracuje ten 3 cylinder.Moje stare wtryski leja masakrycznie ,jeszcze raz dzieki sporo sie nauczylem od was.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Wtryski

Postprzez Coval » 19 Maj 2014 21:20

Zastanawiam się , jak można było odwrotnie wsadzić wtryskiwacze, przecież jest wytłoczenie odpowiednie. Ten, kto wyciągał powinien o tym wiedzieć :wink: No ale cieszę się , że problem został rozwiązany.
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Wtryski

Postprzez korba71 » 19 Maj 2014 21:45

Kiedys byly przelewy tu sa frezowania ,niedopatrzenie ,trudno wazne ze sie wyjasniło :D a to moje pomiary cisnien Image
Ostatnio edytowany przez korba71 19 Maj 2014 22:01, edytowano w sumie 2 razy

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Re: Wtryski

Postprzez Serwis-diagnostyka » 19 Maj 2014 21:47

korba71 napisał(a): kolo z laptopem .


Kolo tak? może Bolo? :) ...albo Lolo

Wpadne ok 14.00 :)

Serwis-diagnostyka
Fizol

Maszyna: Serwis maszyn Volvo, CAT, Liebherr
www.serwis-diagnostyka.pl


Wtryski

Postprzez korba71 » 19 Maj 2014 22:02

Wybacz ze tak bezosobowo cie potraktowalem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Wtryski

Postprzez Serwis-diagnostyka » 19 Maj 2014 22:27

Spoko :) Szkoda że wczesniej się nie przyłączyłem do wątku, bo widze że pół internetu w to zaangażowałeś :) Od siebie dodam, iż potwierdzam, że pomiar kompresji można przeprowadzić poprzez sterownik maszyny. I działa tylko podczas kręcenia rozrusznikiem w ciągu kilku sekund. Wyniki daje na wykresie kolumnowym z krechą przy 30barach. Zapomniałem o tym na śmierć jak byłem u Was ostatnio.

Serwis-diagnostyka
Fizol

Maszyna: Serwis maszyn Volvo, CAT, Liebherr
www.serwis-diagnostyka.pl


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej