Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

schemat rozrządu

03 Wrz 2015 22:57

Witam potrzebuję schematu rozrządu do ładowarki volvo l25b silnik deutz 4 cyl. model d3d cbe2 6dzxl03.1040 ładowarka przyjechała w częściach ściągnięty przód silnika zrzucone zębatki. Są może gdzieś jakieś znaki? proszę o pomoc.

Re: schemat rozrządu

04 Wrz 2015 21:29

D3D to jak mi się kojarzy seria 1011 W deutzu. Znaków nie ma koła bez klinów. Ustawinie proste i łatwe. jak masz wiedzę i przyrządy bez tego ustawisz bo ustawisz.
10 minut goglowania to i schemat z opisem znależiony.

schemat rozrządu

04 Wrz 2015 23:24

dziś posiedziałem na tym ustawiłem GMP na wale oraz na wałku powiedzmy na pałę bo niestety nic nie znalazłem u wujka google maszyna pali od strzała :D tylko teraz pytanie jak ustawić kąt wyprzedzenia zapłonu i dawkę paliwa bo z tego co widzę reguluję się ja pompkami... :?:
następny problem jest taki że nie ma napięcia na elektromagnesie sterującym listwą wtryskową maszyna pali na krótko gdzie można szukać przyczyny? :potluczony:

Re: schemat rozrządu

05 Wrz 2015 08:40

Ta ostatnio u klijenta który to ustawiał i twierdził że pali na dotyk. Czy też od strzała jak wolisz. Zapłon był przestawiony o 12 stopni. Kont wyprzedzenia zapłonu reguluje się wałkiem. Na pompkach ustawia się tylko korektę do obróbki bloku no i trym. Po co chcesz ruszać pompki jak ci podobno pali od strzała?
Nawet na YT filmik z ustawienia był co prawdz nie do końca poprawny bo brak korekcji na uciąg paska.

Re: schemat rozrządu

05 Wrz 2015 14:59

Do wujka gogle czasem trzeba powiedzieć po angielsku żeby zrozumiał :bangin:
http://www.justanswer.com/heavy-equipment/7163j-machine-cylinder-deutz-diesel-air-cooled.html

schemat rozrządu

07 Wrz 2015 22:24

dziękuje chłopaki o to mi chodziło :D :D :D
Wyślij odpowiedź