wibako

schemat rozrządu

schemat rozrządu

Postprzez lukasz6995 » 03 Wrz 2015 22:57

Witam potrzebuję schematu rozrządu do ładowarki volvo l25b silnik deutz 4 cyl. model d3d cbe2 6dzxl03.1040 ładowarka przyjechała w częściach ściągnięty przód silnika zrzucone zębatki. Są może gdzieś jakieś znaki? proszę o pomoc.

lukasz6995
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 03 Wrz 2015 22:30

Maszyna: volvo l25b

Firma: f.h.u. mixcar


Reklama

simmet

Re: schemat rozrządu

Postprzez Kamal » 04 Wrz 2015 21:29

D3D to jak mi się kojarzy seria 1011 W deutzu. Znaków nie ma koła bez klinów. Ustawinie proste i łatwe. jak masz wiedzę i przyrządy bez tego ustawisz bo ustawisz.
10 minut goglowania to i schemat z opisem znależiony.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


schemat rozrządu

Postprzez lukasz6995 » 04 Wrz 2015 23:24

dziś posiedziałem na tym ustawiłem GMP na wale oraz na wałku powiedzmy na pałę bo niestety nic nie znalazłem u wujka google maszyna pali od strzała :D tylko teraz pytanie jak ustawić kąt wyprzedzenia zapłonu i dawkę paliwa bo z tego co widzę reguluję się ja pompkami... :?:
następny problem jest taki że nie ma napięcia na elektromagnesie sterującym listwą wtryskową maszyna pali na krótko gdzie można szukać przyczyny? :potluczony:

lukasz6995
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 03 Wrz 2015 22:30

Maszyna: volvo l25b

Firma: f.h.u. mixcar


Re: schemat rozrządu

Postprzez Kamal » 05 Wrz 2015 08:40

Ta ostatnio u klijenta który to ustawiał i twierdził że pali na dotyk. Czy też od strzała jak wolisz. Zapłon był przestawiony o 12 stopni. Kont wyprzedzenia zapłonu reguluje się wałkiem. Na pompkach ustawia się tylko korektę do obróbki bloku no i trym. Po co chcesz ruszać pompki jak ci podobno pali od strzała?
Nawet na YT filmik z ustawienia był co prawdz nie do końca poprawny bo brak korekcji na uciąg paska.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: schemat rozrządu

Postprzez Cortez » 05 Wrz 2015 14:59

Cortez
Młodszy operator

Maszyna: Volvo

Firma: V.D.V


schemat rozrządu

Postprzez lukasz6995 » 07 Wrz 2015 22:24

dziękuje chłopaki o to mi chodziło :D :D :D

lukasz6995
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 03 Wrz 2015 22:30

Maszyna: volvo l25b

Firma: f.h.u. mixcar


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej