wibako

Liebherr 914 Litronic Błąd 302

Moderatorzy: PiatyElement, peckiel

Liebherr 914 Litronic Błąd 302

Postprzez maugerr » 21 Lut 2012 16:49

Marka i model maszyny: Liebherr 914 Litronic
Rok produkcji: 2001

Witam.

Mamy taki problem. Sprowadziliśmy koparkę. Po przyjeździe okazało się, że żadna z funkcji nie działa. Z tego co wiem to odpalali ją z zewnętrznych akumulatorów. W trybie auto nic nie reaguje. Na wyświetlaczu kod błędu 302. Ktoś ma jakiś pomysł?

maugerr
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 Lut 2012 15:20

Maszyna: Liebherr 914 Litronic


Reklama

simmet

Re: Liebherr 914 Litronic Błąd 302

Postprzez lkop » 21 Lut 2012 21:55

Kolego jak chcesz by ktoś ci pomógł to podawaj pełne i prawdziwe informacje, bo w poście sprawę inaczej przedstawiasz niż w rozmowie telefonicznej, to jak w końcu z tym panelem??? na oryginalnym pokazuje błąd czy na tym z innej maszyny?? Bład E302 pojawia się jak podłacza się inny panel o innej konfiguracji koparki oraz gdy brak połaczeń z funkcjami płyty 1001. Można to przekodować i będzie OKI. Co do problemu z wyswietlaczem jeżeli nie jesteś elektronikiem , nie masz złącza diagnostycznego możesz jedynie:
sprawdzić bezpieczniki, także te typu "S" 2 szt
sprawdzić wtyczki w panelu i płycie 1001
ew bezpieczniki rurkowe na płycie 10001 te wlutowane.
Naprawa Maszyn
TO MOJE HOBBY I PASJA
508512921

Awatar użytkownika
lkop
Operator

  • Posty: 378
  • Rejestracja: 07 Paź 2009 19:49
  • Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Pochwały: 15

Maszyna: LIEBHERR, Case, Manitou , Silniki, Skrzynie biegów

Firma: PARTSERVICE


Re: Liebherr 914 Litronic Błąd 302

Postprzez maugerr » 22 Lut 2012 18:40

Witam.

Mój błąd. Rzeczywiście lakonicznie opisałem problem w poście niedostraczając pełnych danych. Problem polega na tym, że oryginalny wyświetlacz pokazuje tylko drobny czarny "maczek". Na panelu sterownia palą się niektóre diody ale nie można włączyć żadnych funkcji. Po przekładce wyświetlacza z innej maszyny wyświetlacz ten działa pokazuje jedynie błąd 302. Natomiast panel sterowania z tej maszyny włożony do innej też działa. Wniosek z tego taki, że panel jest ok. a wyświetlacz nie. Sprawa się rozbija o to, że na auto nic nie reaguje. Na manualu jest ok, ruch jest jazda tez, hamulec obrotu również. Tylna płyta sprawdzona przez elektronika, który twierdzi, że jest sprawna, nie palą się natomiast w niej wszystkie diody oprócz jednej na samym dole, zarówno w trybie auto jak i manual. Bezpieczniki "s" w porządku.

maugerr
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 Lut 2012 15:20

Maszyna: Liebherr 914 Litronic


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej