wibako

Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Moderatorzy: PiatyElement, peckiel

Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Postprzez sjena » 29 Gru 2015 10:24

Witam, potrzebuję pomocy odnośnie wyświetlacza w koparce. Nie działa sam wyświetlacz LCD w panelu sterującym ( popsuł się prawdopodobnie od nasłonecznienia), można oczywiście kupić cały panel jednak są to duże koszty, wolałabym wymienić sam wyświetlacz tylko mam problem ze znalezieniem go. Może ktoś orientuje się gdzie dostałabym tego rodzaju część lub może ktoś zajmuje się naprawą ,wymianą . Dziękuję za wszelkie informacje odnośnie tego tematu.

sjena
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 19 Sie 2013 11:27

Reklama

simmet

Re: Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Postprzez Kamal » 29 Gru 2015 12:58

Jeżeli nie jest robiony specjalnie pod maszynę to demontujesz sprawdzasz typ i kupujesz. A jeżeli to znakowy specjalnie zaprojektowany do niej to nie masz szans na kupno poza serwisem.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Postprzez PiatyElement » 29 Gru 2015 14:52

Sjena zadzwoń do mnie w sprawie tego wyświetlacza, masz mój numer w podpisie poniżej.

Autor postu otrzymał pochwałę
tel 502-273-455, e-mail: semabud@vp.pl
Pomogłem? Wciśnij POCHWAŁA. To nie boli.
Elektryka / Elektronika Maszyn Budowlanych - LIEBHERR, Inne - usterki elektryczne i elektroniczne, diagnostyka, odbudowa instalacji elektrycznych

Awatar użytkownika
PiatyElement
Fachoperator

  • Posty: 688
  • Rejestracja: 20 Lut 2009 17:10
  • Miejscowość: Płock
  • Pochwały: 41

Maszyna: Żółta

Firma: SEMABUD


Re: Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Postprzez sjena » 29 Gru 2015 15:39

PiątyElement bardzo dziękuję za pomoc, twoje rady okazały się trafne. Dzięki za przesłanie kontaktu telefonicznego.
Mamy jeszcze problem z jednym starszym wyświetlaczem do tego samego rodzaju maszyny, tutaj natomiast na zielono podświetla nam motogodziny to podświetlenie jest dość słabe.

sjena
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 19 Sie 2013 11:27

Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Postprzez PiatyElement » 29 Gru 2015 15:53

Sugeruję podawanie przynajmniej rocznika maszyny aby uniknąć nieporozumień co do typu wyświetlacza, a najlepiej i numer VIN.
co do drugiego wyświetlacza, to w paczkę, kurier i czekam. Uszkodzenia elektroniki przez telefon raczej nie da się zdiagnozować.
Pozdrawiam.
tel 502-273-455, e-mail: semabud@vp.pl
Pomogłem? Wciśnij POCHWAŁA. To nie boli.
Elektryka / Elektronika Maszyn Budowlanych - LIEBHERR, Inne - usterki elektryczne i elektroniczne, diagnostyka, odbudowa instalacji elektrycznych

Awatar użytkownika
PiatyElement
Fachoperator

  • Posty: 688
  • Rejestracja: 20 Lut 2009 17:10
  • Miejscowość: Płock
  • Pochwały: 41

Maszyna: Żółta

Firma: SEMABUD


Wyświetlacz w panelu Liebherr LONG R922

Postprzez Pomoc Liebherr » 10 Sty 2016 23:44

Mam jeszcze jeden
Naprawa maszyn LIEBHERR dojazd cała PL 669-304-322

SERWIS MOBILNY na terenie całego kraju

SerwKop@wp.pl

Pomoc Liebherr
Operator

  • Posty: 325
  • Rejestracja: 20 Sty 2012 11:13
  • Miejscowość: Żyrardów
  • Pochwały: 17

Maszyna: Liebherr


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej