wibako

problem ze zmianą łyżki w koparce Liebherr A 310

Moderatorzy: PiatyElement, peckiel

problem ze zmianą łyżki w koparce Liebherr A 310

Postprzez Budrolpol » 22 Cze 2017 13:20

Podepnę się pod wątek, bo mam problem ze zmianą łyżki w koparce Liebherr A 310. Łyżka jest na szybkozłączu.
Słyszałem, że wszystkie Liebherry są podobne, więc próbowałem zmiany wg instrukcji do mojej drugiej koparki Liebherr R 924.
Niestety nie działa ani przekręcani i wduszanie kluczyka, ani tym bardziej wciskanie przycisku S-47 (którego nie mam) i działania na dzojstiku.
Poniżej zamieszczam zdjęcia mojej łyżki i panelu koparki, oraz instrukcja zmiany łyżki w R 924, może komuś się przyda ;-)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Budrolpol
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 26 Maj 2017 14:57

Maszyna: Liebherr R 924 B HDSL

Firma: Budrolpol Sp z o.o.


Reklama

simmet

Zmiana łyżki Liebherr 900.

Postprzez kaza » 26 Cze 2017 20:37

u mnie w 914b, 924b, 900c którymi pracowałem kiedyś było tak samo, żeby zmienić łyżkę muszę wcisnąć przycisk do sterowania skarpówką (przycisk znajduje się na głównym panelu pod wyświetlaczem, musi być zapalona czerwona dioda koło przycisku), następnie jest przycisk pod prawym podłokietnikiem który muszę cały czas wciskać, podczas wciskania tego przycisku żeby odryglować łyżkę na adapterze muszę naciskać przycisk na prawym dzojstiku (na dzojstiku są dwa przyciski, prawy od strony ramienia otwiera mechanizm, a lewy zamyka). Wszystkie Liebherry którymi pracowałem a posiadały oryginalny libherowski adapter w taki właśnie sposób zmieniały łyżki

-- 26 Cze 2017 20:37 --

o kur..a właśnie patrze wątek z tą zmianą łyżki ze 2013 a kolega budrolpol niech założy nowy temat bo zamieszanie sieje... :bangin:

kaza
Nowicjusz


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej