wibako

Liebherr 314 silnik nie rowno pracuje

Moderatorzy: PiatyElement, peckiel

Liebherr 314 silnik nie rowno pracuje

Postprzez Bartłomiej » 25 Sie 2023 22:10

Marka i model maszyny: Liebherr 314

Witam silnik 4cylindy deutz
Wtryski po regeneracji i listwa wyczyszczona przez gościa co się tym zajmuje i czujnik ciśnienia zmieniony co może być dalszym powodem nie równej pracy ?
Dodam że przed zmianą czujnika kopciła strasznie na czarno a przed regeneracja wtrysków chodziła 10razy lepiej niż po

Bartłomiej
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Sie 2023 22:04

Maszyna: Liebherr 314

Firma: Geo


Reklama

simmet

Re: Liebherr 314 silnik nie rowno pracuje

Postprzez lukas76pl » 27 Sie 2023 09:35

Konkretnie jaki silnik? W niektórych modelach dało się odwrotnie założyć wtryski.
Łukasz 609654134

lukas76pl
Fachoperator

Maszyna: liebherr

Firma: Już własna
serwis, części , filtry LIEBHERR
609654134


Re: Liebherr 314 silnik nie rowno pracuje

Postprzez Kamal » 29 Sie 2023 07:46

Wtryski nie wiadomo po jakiej regeneracji i co było robione. I czy pozostały włożone prawidłowo. listwy się nie czyści bo nie ma z czego także nie wiem co ten gościu robił i się zajmuje że czyści listwę. Co więcej żeby ją w ogóle wyciągnąć to trzeba zdjąć cały tył silnika koło zamachowe tylny dekiel. Czyli wyciągasz pompy, albo silnik. O pompkach wtryskowych to już nie wspomnę a później trzeba jeszcze umieć ustawić.Ten czujnik to też nie wiadomo od czego. Czy od bólu głowy żony czy od swędzenia jajek. Jaki system paliwowy i nadzoru tego silnika też nie wiadomo. No ale jest bo jest czujnik.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej