wibako

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez Pavlo1 » 24 Mar 2016 19:56

vex4 zastanów się czego oczekujesz.. jak widać po tym temacie tłumaczenie ludziom nic nie pomaga i pisanie o tym po raz setny też nic nie zmieni. Głupota ludzka nie zna granic i zawsze znajdą się nowi naciągacze i kolejni idioci.
Jeśli chodzi o forum to każdy kto je obserwuje natknął się na takie historie przynajmniej kilka razy i nie trzeba mu palcem konkretnego oszusta pokazywać bo nikt myślący nie daje pieniędzy za ładne słowa.
czytając ten temat miałem Déjà vu. i mało tego już na jego początku znałem zakończenie tej historii.
Co więcej pokazałem to żonce i powiedziałem jej że max za trzy dni będzie płacz... nie wierzyła ale po krótkim czasie śmiała się z mojego daru jasnowidzenia.... Myślę że jeszcze w tym roku trafi się chociaż jeden taki nowy temat i kolejny płacz...
szkoda tą głupotą ludzką zaśmiecać dalej forum. takie okazje to jak wygrana w lotka więc lepiej w lotka grajcie ludziki bo więcej można ugrać..

Pavlo1
Operator

Maszyna: jcb 803, 3cx

Firma: fhu izd


Reklama

simmet

Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez vex4 » 24 Mar 2016 20:02

czego oczekuje ??? tego, że forum takie jak to służy między innymi do tego aby się ostrzegać przed takimi oszustami więc wystarczyło opublikować mojego maila, nie zrobiłem tego osobiście z pewnych względów o czym napisałem w drugiej części maila którego tu nie publikuje, informowałem również o nich komendę wojewódzką w Opolu ale nie byli tym zbytnio zainteresowani

P.S. Dotarłem nawet do gościa, już nie pamiętam chyba głównego udziałowca tej spółki, jak się okazało siedzi bądź dopiero co wyszedł z więzienia, po za tym samych sprzedawców wystarczyło sprawdzić na fejsie tj. jakiś koleś po AWFie i jego laska jako dyr. regionalny, parodia jakaś, od razu widać i naprawdę bez urazy, że to półgłówki, ludzie patrzcie na szczegóły ,swoje zdjęcia których już nie ma na stronie mieli zrobione nawet przy tym samym biurku, mam tylko nadzieje, że byli tak samo naiwni jak ci oszukani bo reklamy sprzętu zamieszczali nawet na swoich kontach na fejsie i to nie były konta założone dzień wcześniej lecz kilku letnie
Ostatnio edytowany przez vex4, 24 Mar 2016 20:12, edytowano w sumie 1 raz

vex4
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 21 Sie 2009 23:12
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez Pavlo1 » 24 Mar 2016 20:07

ale tych ostrzeżeń już było tu pełno. Nikt zdrowo myślący nie wysyła tysięcy złotych za gadanie przez telefon, a jeśli ktoś tak robi to niech się leczy na głowę

Pavlo1
Operator

Maszyna: jcb 803, 3cx

Firma: fhu izd


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez w.fubar » 24 Mar 2016 20:09

Dopóki nie będzie wyroku sądu na firmie, każde publikowanie szkodliwej opinii będzie pomówieniem i w teorii będą mogli ścigać administracje forum. Chcesz ostrzegać; ostrzegaj i podpisuj się pod tym, ale nie próbuj szczekać zza pleców innych i nie dziw się, ze inni nie mają na to ochoty.

A to, że niektórzy muszą wsadzić gwóźdź w kontakt, żeby przekonać się, że ich pizgnie wiadome jest jak świat stary.

Awatar użytkownika
w.fubar
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 21:30
  • Miejscowość: Białystok/Norwegia
  • Pochwały: 11

Maszyna: CAT 308 + 305,5 + 301,7 + 906

Firma: .


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez vex4 » 24 Mar 2016 21:23

pewne jest, że ci co mieli się naciągnąć to już to zrobili wszelkie ostrzeżenia nie mają już sensu bo już zakończyli działalność, najbardziej boli mnie to i chociaż nie jestem czynnym użytkownikiem forum, że administracja ma nas, was, gdzieś...

vex4
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 21 Sie 2009 23:12
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez w.fubar » 24 Mar 2016 22:14

vex4,


Image

Awatar użytkownika
w.fubar
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 21:30
  • Miejscowość: Białystok/Norwegia
  • Pochwały: 11

Maszyna: CAT 308 + 305,5 + 301,7 + 906

Firma: .


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez vex4 » 24 Mar 2016 22:25

???? pijesz do mnie bo nie rozumiem ?

vex4
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 21 Sie 2009 23:12
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 24 Mar 2016 23:21

vex4, zluzuj jeśli nie wiesz co innego ma do pracy administrator. Czy Ty myślisz że administracja nie ma życia prywatnego i nie musi pracować? Spójrz najpierw kiedy ostatnio widziałeś post Administratora?

Jeśli ktoś się nabrał na ładne słówka to trudno był naiwny jego strata, a wyczuwam że Ty również popłynąłeś bo bardzo lamentujesz. Było to już powiedziane i napisane wielokrotnie. Były już takie przypadki nie raz i nie ostatni.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez mechanior » 26 Mar 2016 03:06

Wybacz ale forum nie może zamieszczać tego typu informacji jako instytucja bo skończy się to jak zwykle czyli telefonem, majlem lub pismem od prawników ludzi o których spróbujemy w ten sposób napisać.
To jest po prostu pomówienie. Ja wiem że może wami kierować żal i chęć napiętnowania takiego postępowania ale jedyne co możemy zrobić jako forum to udostępnić wam miejsce do zamieszczania WASZYCH PRYWATNYCH OPINII na temat takich firm/osób. Jakiekolwiek inne działanie łamie prawo.
W świetle prawa nie można publicznie zamieszczać takich informacji nawet jeśli jest skazujący wyrok sądu w tej sprawie a sąd nie pozwolił podać danych do publicznej wiadomości. Co jeśli nie toczy się nawet postępowanie? Ano tzw gówno, nie wolno napisać nic co obciąża taką instytucję.

Takie sytuacje zdarzają się ciągle i bywa że ADMIN musi usuwać pewne wpisy pod groźbą sankcji karnych czy odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia...

Nie jest to może sprawiedliwe ale z drugiej strony można by było bezkarnie napisać wszystko o wszystkich...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez taikoubou » 01 Kwi 2016 21:50

Ich strona internetowa została zdjęta, ale zdążyłem zrobić zrzut ekranu.

Awatar użytkownika
taikoubou
Operator

Maszyna: Cat 428F

Firma: -


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez arturhhh » 01 Kwi 2016 22:44

I wszystko jasne

arturhhh
Operator

Maszyna: case 695 iveco eurotrakker atlas 1304 iveco daily

Firma: usługi


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez mechanior » 02 Kwi 2016 00:50

Nic nie jest jasne, albo sami zdjęli po nagonce albo zarządca serwera po interwencji służb lub w wyniku zgłoszenia.
Tak czy inaczej chyba dobrze bo inni się nie nabiorą....
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej