wibako

JCB

JCB

Postprzez Thygerrr » 11 Paź 2016 12:24

Witam Panowie, kolega szuka jakiejś drugiej maszyny na skład węgla ma już ł-200 ale chciałby kop-ład ma ono jeździć głównie po placu i koło bazy znalazłem takie cuda techniki https://www.olx.pl/oferta/koparko-ladow ... 2943979137 albo https://www.olx.pl/oferta/koparko-ladow ... 23caba46a1 lub https://www.olx.pl/oferta/jcb-3cx-4x4-9 ... da3684aa95 ja mu proponuję coś takiego,do tego ma obsługiwać kotłownię szkolną

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Reklama

simmet

Re: JCB

Postprzez Thygerrr » 12 Paź 2016 14:53

nikt nic nie napisze?

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Re: JCB

Postprzez slepy101 » 12 Paź 2016 20:15

Ta ostatnia co stachu sprzedaje . Ponoc malo uzywana do prac na gospodarstwie . Ogladalem atlasa co mial pracowac podobnie . Tak dotartej maszyny nie widzialem no ale coz . Pisze on tez ze to czy tamto zostalo wymienione co moze swiadczyc ze to dopiero poczatek przygod z maszyna i wizyta mechanikow . Wiadomo ze to nie jest nowa ale daje to do myslenia . Tak samo nie rozumiem okreslenia " lekko dzialajace wspomaganie kierownicy " . Nie mam pojecia co autor mial na mysli. Ja bym sie skusil ta od karola za 22 tysiace i pojechal obejrzec . Gosciu opisal szczerze stan maszyny np ze ma luzy i nie wydaje mi sie by sprzedawal z ukrytymi wadami a te pierwsze ogloszenie jest juz nie aktualne kolego. To sa tylko zdania na temat danej maszyny a decyzja nalezy do Twojego kolegi ale wiadomo zawsze lepiej uslyszec od kogos postronnego zdanie

Autor postu otrzymał pochwałę
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


JCB

Postprzez Thygerrr » 13 Paź 2016 17:09

Dzwoniliśmy do tego Stacha i z tego co się facet zdradził przypadkowo (albo i nie) ludzie dzwonią za tym żelastwem, pytałem wprost co trzeba w niej poprawić lub wymienić aby jeszcze pochodziła, powiedziałem żeby mówił szczerze bo jestem operatorem i znam się trochę na tym,Dziadek mówił że maszyna nowa nie jest ale jeszcze nią długo popracuje i że nie wymaga wkładu finansowego, pojechać można,odpalić i trochę mu pole zorać,będzie widać jak się wszystko zachowuje.

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


JCB

Postprzez slepy101 » 13 Paź 2016 20:35

No dokladnie . Najlepsze potwierdzenie prawdy stacha to wpasc do niego i przetestowac maszyne :) z tym dzwonieniem ludzi to tez bral bym na stacha poprawke bo mogl specjalnie Ci tak powiedziec chyba ze stachu konkretny jest i dba o sprzet . Zadzwonil koles z ogloszenia to podkrece go bardziej niech przyjedzie i kupi maszyne :) stary myk . Takze na spokojnie jak daleko nie masz do stacha podjech rzuc okiem pobuszuj w polu i bedziesz wiedzial co i jak a kupic nie musisz :) dziekuje za pochwale :)
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


JCB

Postprzez rado735 » 16 Paź 2016 12:13

Stachu tak wogóle tą dżejką to tylko do kościoła jeździ. W tygodniu poprawia powłoke lakierniczą. :twisted:

rado735
Operator

  • Posty: 363
  • Rejestracja: 22 Cze 2012 23:19
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 15

Maszyna: liebherr a310, FK E70 SR

Firma: .


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej