wibako

Kramer 420

Kramer 420

Postprzez maniche » 22 Lut 2018 23:28

https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-kol ... fa443d4223

Interesuje mnie taka ładowarka do utrzymania sporego placu. Czytałem trochę o kramerach, że to dobre maszyny, ale chciałbym aby wypowiedzieli się byli o obecni użytkownicy takich maszyn. Typowe awarie, koszty części, za i przeciw osób, które znają ten sprzęt.

maniche
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 Lis 2015 17:04

Maszyna: Szukam :}

Firma: NPM


Reklama

simmet

Re: Kramer 420

Postprzez Coval » 23 Lut 2018 01:04

Dobre maszyny, konstrukcja ramowa, z dwiema osiami skrętnymi zapewnia dużą stabilność oraz zwrotność w przeciwieństwie do popularnych ładowarek czołowych łamanych w połowie, które są niebezpieczne w czasie mocnego skrętu ze sporym obciążeniem na wysokości. Dodatkowym plusem jest bardzo dobra widoczność. Silnik Deutz, więc zachwalać nie trzeba. Ładowarka jest wyposażona w układ jezdny hydrostatyczny, który należy dokładnie sprawdzić przed zakupem, inaczej koszty napraw będą wysokie.... Drogie części. Polecana przez brukarzy.

Mam oryginalną łyżkę wysokiego załadunku do tego modelu, zwiększa wysokość załadunku o około 80 cm, więc wysyp w punkcie obrotu będzie wynosić w okolicach 4 metrów.
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej