wibako

Zakup JCB 2 cx opinia

Zakup JCB 2 cx opinia

Postprzez chrzanisz » 04 Sie 2020 22:19

Witam
Przymierzam się do zakupu jcb 2 cx z 2010 roku i chciałem zapytać co sądzicie to tej maszynie jak i o jej sprzedawcy czyli palak maszyny budowlane w grodkowie, co prawda kupiłem u niego już jedną koparkę obrotową bobcata i jak na razie rok bezawaryjnie przepracowała więc jestem zadowolony, ale nie wiadomo czy mi się taka trafiła tylko czy rzeczywiście ma dobre maszyny.
Słyszałem że te nowsze jcb to już nie to samo co te starsze ale nie wiem czy to tej też się tyczy bo jednak 10 lat już ma,i jak jest z awaryjnością,z dostępem części raczej nie będzie problemu bo do 3 cx mi wszystko znajdują w moim mieście.
A drugie pytanie to ile taka koparko-ładowarka a konkretnie ta z ogłoszenie pojedzie km/h ? , mam 3 cx z 97 r i jest troche mułowaty do jazdy po drodze stąd moje pytanie.
Link do ogłoszenia : https://www.otomoto.pl/oferta/jcb-kopar ... CA55H.html?

Pzdr

chrzanisz
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 23 Lip 2019 21:06

Maszyna: Bobcat 753

Firma: Her bud


Reklama

simmet

Zakup JCB 2 cx opinia

Postprzez sds7 » 07 Sie 2020 19:23

Koparka cała była malowana-patrz fotka tabliczek znamionowych, z resztą przy tym przebiegu przednie ramię powinno być obdarte. Przebieg zdradza zużyta krawędź przedniej łyżki. Licznik motogodzin nieoryginalny- mam na myśli ten w zaślepce od radia. Brak szybko złącza z tyłu. To tak na szybko. Może i rocznik młody ale stan maszyny taki sobie biorąc pod uwagę cenę która nie jest niska. Co do tego modelu to nie jest to szybka maszyna, każda 3cx nawet z lat 90tych będzie na drodze szybsza. Jeżeli zamierzasz robić traski po 20 km jedna stronę to raczej szkoda tego sprzętu gdyż połykanie kilometrów nie jest jego mocną stroną. Z minusów to małe koła i całkiem spora waga co w połączeniu z kopnym piaskiem i grząskim terenem może powodować kłopoty. Największa zaleta to kompaktowe wymiary i zwrotność. Ja swoją zwracam i wyjeżdżam tam gdzie 3cx może pomarzyć, również ramię kopiące nie wystaje ponad kabinę więc można wyjeżdżać pod balkony itp. Czteroośkę ładuje bez problemu. Ogólnie maszyna specyficzna więc trzeba wiedzieć co się kupuje.

sds7
Pomocnik operatora

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 07 Gru 2007 18:22
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB 2CX '03

Firma: samozatrudnienie


Zakup JCB 2 cx opinia

Postprzez chrzanisz » 25 Gru 2020 20:01

chrzanisz
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 23 Lip 2019 21:06

Maszyna: Bobcat 753

Firma: Her bud


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej