wibako

jcb 2cx tania oferta z Anglii

jcb 2cx tania oferta z Anglii

Postprzez piotr.1234 » 13 Lip 2023 04:33

Cześć,

Pojawiło się podejrzanie tanie ogłoszenie z Anglii, nawet doliczając koszty transportu (1200E) wciąż wydaje się być tanio.
W mailach twierdzą że wszystko sprawne i zapraszają żeby przylecieć obejrzeć. Co sądzicie:
link:
https://www.otomoto.pl/maszyny-budowlan ... FBRve.html

To jakiś przekręt? Wyjazd do Anglii problematyczny ale do ogarnięcia. Taka koparka w zupełności by mi wystarczyła do drobnych prac: szambo, basen, kanalizacja u siebie na działce.

pozdrawiam
Piotr

piotr.1234
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 07 Lip 2023 21:54
  • Miejscowość: Kraków

Maszyna: 428C

Firma: nie mam firmy
kopię tylko na własne potrzeby


Reklama

simmet

Re: jcb 2cx tania oferta z Anglii

Postprzez rudesmen » 13 Lip 2023 04:45

Ogłoszenia już nie ma. Tylko sobie nie wkręcaj, że to była świetna okazja i ktoś Ci ją sprzątnął sprzed nosa :mrgreen:

Powiedzmy sobie tak, okazje się zdarzają. 1% na świecie. Wtedy coś jest sprzedawane w mgnieniu oka wśród swoich bez zabawy w internety i przyloty z innego kraju. W otoczeniu właściciela na miejscu również żyją ludzie z gotówką w kieszeni chętni na szybko coś tanio kupić i sprzedać za więcej :szczerbaty:

Nie ma się czym chwalić, ale dlatego abyś nie musiał uczyć się na własnych błędach przytoczę swoją własną naiwność. Wiele lat temu na gumtree znalazłem ofertę sprzedaży silnika z BMW M-power - po prostu z mki. Cena super, połowa tego co u nas. Pomyślałem sobie, mają dobrobyt (nie to co u nas), co drugi Jones jeździ M-ką to nic dziwnego :potluczony: Znalazłem jeszcze kilka podobnych ogłoszeń, popisałem ze "sprzedającym". Podał adres, wynająłem busa i zawiozłem Polskie powietrze do Anglii, a do polski przywiozłem angielskie :menel:

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej