wibako

Zakup Liebherr 911

Zakup Liebherr 911

Postprzez Marecki10 » 24 Wrz 2023 12:24

Witam forumowiczów Od jakiegoś czasu noszę się z zakupem koparki w celu przekopania wału przy rodzinnym stawie, zniszczonego przez bobry. Nie chcę wynajmować, tylko kupić i ewentualnie świadczyć usługi(ale to inny temat). Więc: Liebherr 911 na gąsienicach, w zestawie łyżka do kopania 1m3 i druga -skarpówka 2m szerokości, 11tyś motogodzin, cena 30tys zł. Sprzedawca twierdzi oczywiście, że wszystko sprawne: silnik suchy ( ale tam są obudowy do chłodzenia powietrzem silnika i nie koniecznie musi to wiedzieć), pompa hydrauliczna sprawna i silna - bo koparka podnosi się na łyżce ( nie wiem czy to taki sposób sprawdzania pompy, czy dobry kit dla kogoś kto się nie zna), " zero luzów panie drogi" to też trochę dziwne... Proszę doradźcie, bo po 1 daleko stoi, po 2 nie chcę spedzić życia na naprawach tego CUDEŃKA. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Marecki10
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 Wrz 2023 08:44

Maszyna: Belarus

Firma: Auto Serwis Marek Graczyk


Reklama

simmet

Re: Zakup Liebherr 911

Postprzez rudesmen » 25 Wrz 2023 10:38

Patrząc na ceny innych ogłoszeń nie jest najtańsza ani najdroższa , to jeszcze o niczym nie świadczy. Kwestia rzetelności sprzedawcy - czym sie zajmuje? Handlarz, użytkownik? z jakim pojęciem o maszynie? Podstawa to zweryfikowanie stanu maszyny na miejscu, jeśli sam nie jesteś operatorem z dużym stażem rekomenduję poszukać serwisu maszyn w okolicy i dogadać się na oględziny. Sam po sobie wiem, że ciężko przychodzi zdecydować się na taki ekstra wydatek na początku ale często takie oględziny pozwalają na negocjowanie ceny lub pozwalają uniknąć miny. Na okazje nie licz, najwyżej po rzetelnych oględzinach miło się zaskoczysz :faja:

Autor postu otrzymał pochwałę

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej