wibako

problem z zapalaniem komatsu wb93

problem z zapalaniem komatsu wb93

Postprzez rafik » 17 Gru 2010 18:51

od niedawna pracuje na komatsu wb93 z 2003 roku i mam taki problem ze przy odpalaniu oprocz przekrecania kluczyka musze poruszac rewersem (dzwignia od zmiany kierunku jazdy przy kierownicy) zeby odpalic musze ja ustawic na srodku i podniesc do gory i pali tylko w okreslonym polozeniu rewersu, co moze byc tego przyczyna ? Rozbieralem dzis obudowy na rewersie , ale tak w miare w srodku wyglada i nie widac zeby cos bylo nadmiernie zurzyte , a wnetrze jest jednorazowe bo nie jest skrecane tylko zgrzewane :wall: ile moze kosztowac ten mechanizm do rewersu od komatsu ?
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Reklama

simmet

Postprzez nicram » 19 Gru 2010 16:49

Ja mam co prawda troche młodszą maszynę, nie wiem czy masz takie gałki jak ja.W każdym razie mi padła z drugiej strony - kierunkowskazy, też musiałem ciągnąć lekko w górę żeby migały.
Przyjechał koleś z serwisu wymienić i stwierdził, że...no tak co jakiś czas będę to wymieniał bo jest to nienaprawialne a gały w tej maszynie się psują bo są za ciężkie i szybko się styki wyrabiają. Jeśli ty zrobisz na neutralne a styk nadal łączy jazdę no to nie odpalisz :( Przyczyną na 99% jest wyrobiona wajcha

Jako ciekawostkę dodam, że sprzęt był nowy, po roku padła ta gałka - brak kierunkowskazów, wymiana na nową minął rok i już mi świrują wycieraczki w tej samej gałce heh.

Napisz maila do Graush i Graush tam Ci podadzą cen.

nicram
Fizol

  • Posty: 38
  • Rejestracja: 09 Sie 2008 09:29
  • Miejscowość: Leszno

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej