Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Brak nawiewu

25 Paź 2012 17:51

witam mam problem, niema w koparko-ładowarce komatsu nawiewu czyli jak się przekręca regulacje nawiewu to nie działa, prosze o pomoc jak się z tym uporać od czego mam zacząć?

brak ogrzewania nawiewu

25 Paź 2012 18:26

bezpieczniki,przekazniki,sam przelacznik regulacji nawiewu i pozniej sam wentylator :wink:

brak ogrzewania nawiewu

27 Paź 2012 02:40

co nie działa?
nie grzeje czy nie dmucha?

Re: brak ogrzewania nawiewu

30 Paź 2012 20:05

witam niema nawiewu, nie dmucha wentylator??? bezpieczniki dobre ale przekaźniki to nie wiem jak spradzic prosze o pomoc

brak ogrzewania nawiewu

30 Paź 2012 22:07

Napisz dokładniej, co to za maszyna, czy ma klimatyzację itp... ale zacząłbym od sprawdzenia silnika wentylatora czy coś go nie blokuje.

brak ogrzewania nawiewu

30 Paź 2012 22:17

a wlacznika nie masz? u mnie jest oddzielny wlacznik 0-1 od dmuchawy, a drugi od stopnia dmuchania,
moze u Ciebie poprostu wlacznik padł, polacz na krotko, sprawdź przewody, ewentualnie silniczek na krotko pod aku.

Brak nawiewu Model : WB97R-5

20 Paź 2013 23:23

witam sorki ze mnie tak długo nie było ale już wiem co jest uszkodzone silniczek dmuchawy nawiewu podłączyłem na krotko dałem jemu 12V do niebieskiego przewodu a masę ma do czarnego i nie działa sprawdzone miernikiem i probówka 12v prąd dochodzi .pytanie czy musowo cały bok obudowę plastikowa poodkręcać żeby się dostać do tego silniczka czy się da inaczej tam odkręcić ja już patrzyłem się wszystkiego jednym słowem nie ma dojścia .jak jest cena za ten silniczek???pozdrawiam
Wyślij odpowiedź