wibako

Maszyny KOMATSU

Maszyny KOMATSU

Postprzez krissos » 05 Sie 2015 13:58

kolega to adwokat ? nie chodzi mi tylko o ten post ale o całokształt podejścia do tematu Komatsu vs reszta producentów
Pozdrowienia z Śląska

Awatar użytkownika
krissos
Pomocnik operatora

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 08 Lut 2010 12:37
  • Miejscowość: Zabrze

Reklama

simmet

Re: Maszyny KOMATSU

Postprzez Grześiek » 05 Sie 2015 22:20

Odpowiedz jaka się sama ciśnie to:The Best >Cat potem> JCB a no i maszyna do wszystkiego> Mecelac no i trochę przed Białoruską >Komatsu ....to cała ustawka na forum koparko-ładowarek .

Grześiek
Młodszy operator

  • Posty: 166
  • Rejestracja: 17 Lip 2012 22:12
  • Miejscowość: Augustów
  • Pochwały: 10

Maszyna: Komatsu WB 97S-2 2006r


Maszyny KOMATSU

Postprzez mechanior » 05 Sie 2015 23:21

Ja nigdy nie napisałem że to złe maszyny, czytajcie posty które próbujecie komentować. Nie ma ustawek tylko walka z nachalną kryptoreklamą. Jedynym fanatykiem jak dotąd jest krissos choć kolega Grzesiu już do niego powoli dołącza... co dziwne bo przecież wie że pomagam każdemu i staram się być bezstronny na ile się da...

krissos-
Czekaj, to znaczy że Komatsu wkłada do koparko-ładowarek "swoje" silniki?
Czyli jakie?
FAI? IVECO? YANMAR?
Żenada to twoja abnegacja, Ty chłopie NIC nie wiesz, nawet trudno z tobą dyskutować. Idź do kolegów z Komatsu i poucz się u nich, może za agitację dadzą ci za darmo jakiś kurs.

To nie ja zacząłem, wpierdzieliłeś się ze swoimi przekonaniami (a raczej niczym nie popartą wiarą) do tematu o minikoparkach i ponieważ tam nikt ci nie klaszcze to nagle wszędzie cię pełno... przez ponad 4 lata na forum napisałeś 50 postów a teraz w ciągu tygodnia masz już następnych 10?? Typowy trol! Nudzi ci się? Masz urlop? To się chłopie idź poopalaj lub na piwo...
Umówmy się że przez tydzień dajemy sobie spokój i poczekamy na reakcję innych użytkowników, nie będę cie moderował bo zaraz podniesiesz krzyk o sprawiedliwość i zostaniesz w swoich oczach męczennikiem netu...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Maszyny KOMATSU

Postprzez krissos » 09 Sie 2015 11:14

mechanior napisał(a):Czekaj, to znaczy że Komatsu wkłada do koparko-ładowarek "swoje" silniki?
Czyli jakie?
FAI? IVECO? YANMAR?
Żenada to twoja abnegacja, Ty chłopie NIC nie wiesz, nawet trudno z tobą dyskutować. Idź do kolegów z Komatsu i poucz się u nich, może za agitację dadzą ci za darmo jakiś kurs.



:D Podjedz do dowolnego oddziału Komatsu, niech ci chłopaki otworzą maskę i przekonaj się sam jaki tak silnik
- chciałbym widzieć twoje zdziwienie na twarzy = hahahahhahah
ani jedno ani drugie -
Podpowiem żeby nie było że coś znów ukrywam :
Yanmar był w WB serii 2 - te kanciate - nie do zabicia maszyna,
potem w 2006-2008 był iveco, tu była akcja naprawcza na pompy wielotłoczkowe i gwarancja na 5 lat/8000 mtg na silnik IVECO@ przy okazji
aktuanie jest silnik Komatsu .

mechanior napisał(a):to nagle wszędzie cię pełno... przez ponad 4 lata na forum napisałeś 50 postów a teraz w ciągu tygodnia masz już następnych 10

Przykre jest dla niektórych że ktoś moz mieć inne przekonania i na niedomiar wszystkiego posiadac aktualną wiedzę
a nie z przed kilkunastu lat te same opowieści wiklinowej zatoki.

mechanior napisał(a):choć kolega Grzesiu już do niego powoli dołącza...

hahahha, bo takich stłamszonych przez cato-jcb-i-inno-cudo-holików na tym forum pełno.
Mogę się założyć o dobrą wódkę że na każdej budowie znajdzie się jeden operator który chwali Komastu.
Pozdrowienia z Śląska

Awatar użytkownika
krissos
Pomocnik operatora

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 08 Lut 2010 12:37
  • Miejscowość: Zabrze

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej