wibako

nh lb110 ciężko odpala

nh lb110 ciężko odpala

Postprzez lukask4 » 28 Wrz 2014 21:11

Marka i model maszyny: New Holland LB110
Rok produkcji: 2001

Witam, mam problem z porannym odpalanie poniżej 10c . Rozrusznik ciężko kręci mimo że wymieniłem już akumulator założyłem rozrusznik z przekładnią planetarną, sprawdziłem przewody a mimo to podczas kręcenia rozrusznikiem zrobi około 4,5 obrotów i jest efekt rozładowanego akumulatora a przewód plusowy jest ciepły. gdy podłączę prostownik z rozruchem po chwili odpala normalnie. Czy stacyjka ma wpływ na odpalanie maszyny. W mojej stacyjce po włożeniu kluczyka i przekręceniu do pozycji 1 nic sie nie dzieje, następne przekręcenie uruchamia się zapłon i słychać pompkę elektryczną pomiędzy pozycją 2a3 wyświetla się kontrolka podgrzewania świecy minimalnie dalej odpalam maszynę.Czy to jest prawidłowy schemat bo we wszystkich samochodach podgrzewanie świecy jest na osobnej pozycji. Bardzo proszę o pomoc!!!.
Luki

lukask4
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 13 Lut 2009 22:02
  • Miejscowość: Pyskowice

Reklama

simmet

nh lb110 ciężko odpala

Postprzez mechanior » 06 Paź 2014 01:02

W samochodach podgrzewanie jest AUTOMATYCZNE, przynajmniej w tych co mają mniej niż 20 lat...
Zdejmij na noc klemy, może coś rozładowuje akumulator. Jest możliwość że hydraulika blokuje rozruch...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej