wibako

Uszkodzony czujnik poziomu paliwa B110 '08

Uszkodzony czujnik poziomu paliwa B110 '08

Postprzez sss9 » 20 Gru 2016 19:32

Witam panowie a więc tak pływak od paliwa sam osobiście 3 razy wyjmowałem i tą plastikową osłonkę też zdjąłem ale nic tam złego się nie działo wszystko było na miejscu. Również był u mnie raz jedyny mechanik i też ten pływak wyjeliśmy i tą osłonkę zdjeliśmy, popatrzyliśmy, poskładaliśmy wszystko poskręcałem potem pływak włożyłem i od tej pory normalnie chodzi. Jednym słowem MAGIA:)i najlepsze jest to że nic nie było robione:)a co do tego wykrzyknika co pisałem w tym pomarańczowym rombie ten mechanik podejrzewa że powodem może być lekkie rozszczelnienie nagrzewnicy i nawet widać delikatny wyciek, że podobno coś tam się w z tym obiegiem płynu dzieje ale nie wiem dokładnie. Jak tylko będe znał powód napisze. Pozdrawiam

sss9
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 02 Sty 2011 14:57
  • Miejscowość: Kielce

Reklama

simmet

Uszkodzony czujnik poziomu paliwa B110 '08

Postprzez rudesmen » 27 Gru 2016 13:54

Na 99% nie ma żadnej kontrolki która zapali się w związku z nieszczelną nagrzewnicą chyba, że na myśli masz parownik klimatyzacji, ale w przypadku nagrzewnicy przez którą przepływa gorący płyn nie będzie żadnej kontrolki.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Uszkodzony czujnik poziomu paliwa B110 '08

Postprzez sss9 » 27 Gru 2016 21:07

Witam kolego powiem szczerze nie znam się na tym po nowym roku będe wiedział coś więcej jak mechanik zacznie szukać przyczyny. Pozdrawiam

sss9
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 02 Sty 2011 14:57
  • Miejscowość: Kielce

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej