wibako

Problem z wyświetlaczem głównym

Problem z wyświetlaczem głównym

Postprzez newholander » 20 Paź 2018 09:05

Marka i model maszyny: New holland lb 115
Rok produkcji: 1999
Numer seryjny: 121212

Witam wszystkich mechaników i operatorów.
Mam problem z moją ukochaną, mianowicie z wyświetlaczem w pełni elektroniczny, który pokazuje błędne dane tj; brak paliwa, ładowania , niskie ciśnienie oleju w silniku.Błędnie pokazuje również tryb jazdy
Gdzie szukać przyczyny?

newholander
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 20 Paź 2018 09:00

Maszyna: New holland lb 115

Firma: firma


Reklama

simmet

Problem z wyświetlaczem głównym

Postprzez kwak » 21 Paź 2018 00:27

Czy te problemy pojawiły się nagle czy tak było od zakupu ?.Jeżeli nagle to sprawdził bym połączenie na gnieździe wyświetlacza złącze X44 to z mniejszą ilością przewodów . Jeżeli tam jest wszystko ok. to musisz sprawdzać wszystko po kolei . Wskaźnik paliwa lubi się wypiąć na zbiorniku.Niskie ciśnienie oleju na wskaźniku może być przyczyną uszkodzenia czujnika ciśnienia (bączek) sugerował bym najpierw sprawdzenie ciśnienia silnika manometrem bo sam czujnik jest stosunkowo drogi . Brak ładowania sprawdź miernikiem napięcie jakie masz na akumulatorze na biegu jałowym powinno być w granicach 14,0-14,4V z załączonymi odbiornikami nie powinno spaść poniżej 13,7 V .Jeżeli jest poniżej tych wartości alternator do sprawdzenia Tryb jazdy- Czy jesteś w stanie przełączyć tryb jazdy. Co pokazuje kontrolka trybu jazdy. Czy wyświetlają się obroty silnika ?
Wszystkie urządzenia elektryczne działają z dymem w środku. Jeśli on ucieknie, są uszkodzone.http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CPXckfT-6g

kwak
Operator

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 03 Sty 2007 21:04
  • Miejscowość: Małopolskie
  • Pochwały: 4

Maszyna: New Holland LB115


Re: Problem z wyświetlaczem głównym

Postprzez newholander » 22 Paź 2018 14:39

Tryb jazdy przełącza, ale nie działa tzw piesek.
Problemy są odkąd ją kupiłem. Nie pokazuje również obrotów i liczby motogodzin

newholander
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 20 Paź 2018 09:00

Maszyna: New holland lb 115

Firma: firma


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej