wibako

NH95 '97 gotuje sie woda

NH95 '97 gotuje sie woda

Postprzez Pit-bruk » 14 Maj 2021 14:48

Marka i model maszyny: new holland nh95
Rok produkcji: 1997
Numer seryjny: 031005133

Witam mam problem z moja maszyna mianowicie przy jeździe i pracy przodem szybko rośnie temp aż do wrzenia wyglada to tak ze kipi ze zbiorniczka płynu ale w wężach tych które idą do termostatu i chłodnicy nie ma płynu i slychac bulgot w wężach czy wiesz może co to mogło by się dziać i pytanie czy płyn hydrauliczny i szczelność zbiornika od oleju hydraulicznego może mieć wpływ na to co się dzieje bo wykryłem dziurę u góry zbiornika dokładnie w mini schowku nad oczkiem wskazującym poziom oleju , olej wymieniałem 2 miechy temu ale niestety znów dostał wody i zrobił się taki mleczny proszę o odp z góry dzięki

Pit-bruk
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 Maj 2021 17:36

Maszyna: New holland nh 95

Firma: PIT-BRUK


Reklama

simmet

gotuje sie woda

Postprzez dawidg2 » 14 Maj 2021 18:27

Pit-bruk napisał(a):moja maszyna mianowicie przy jeździe i pracy przodem szybko rośnie temp aż do wrzenia wyglada to tak ze kipi ze zbiorniczka płynu ale w wężach tych które idą do termostatu i chłodnicy nie ma płynu i dlychac bulgot w wężach czy wiesz może co to mogło by się dziać

może przedmuch na uszczelce pod głowicą? test co2.

Pit-bruk napisał(a):olej wymieniałem 2 miechy temu ale niestety znów dostał wody i zrobił się taki mleczny

szkoda pompy, napraw tą dziurę jak najszybciej.

-- 14 Maj 2021, o 17:27 --

może pompa wody już nie wydala albo chłodnica? mierzyłeś temperatury

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej