wibako

New Holland B115 - brak przedniego napędu

New Holland B115 - brak przedniego napędu

Postprzez Krzys81 » 14 Lis 2023 21:38

Witam wszystkich.
Mam pewien problem w mojej koparko-ladowarce a mianowicie brak przedniego napędu. Wiem że temat był już poruszany jednak nie znalazłem jego finału. U mnie jest tak że na dźwigni zmiany biegów nie ma żadnych błędów, wydaje mi się że przelacznik jest sprawny bo jak wszystkie kola są w powietrzu to włączając przedni naped kola zaczynają się obracać jednak bez żadnego problemu można je zatrzymac. Chcę się upewnić czy to są tarcze cierne? Jak tak to ile może kosztować taką naprawa. Dzieki. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany przez rudesmen, 20 Lis 2023 22:55, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Temat przeniesiony

Krzys81
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 11 Sty 2023 12:57

Maszyna: MERLO ROTO 46.21 MCSS

Firma: KUDLINSCY DEWELOPER


Reklama

simmet

Re: New Holland B115 - brak przedniego napędu

Postprzez kwak » 17 Lis 2023 21:13

Serwis i mierzyć ciśnienia .Ale myślę, że jak nie wyciągniesz skrzyni i nie rozbierzesz to możesz wróżyć z fusów. Najtańsza opcja to jak spadł pierścień zabezpieczający, następnie kosz sprzęgłowy ,tarcze sprzęgła a jest ich trochę. uszczelnienia na tłoczysku. Niektóre części są ciężko dostępne w zależności od daty produkcji skrzyni .Przy okazji jak byś miał skrzynię na wierzchu a maszyna była wcześniej słaba to pasowało by oddać zmiennik do regeneracji . Generalnie tanio nie będzie + oleje płyny itd . ok 20 tys. w zależności od wkładu własnego tj. czy będziesz wyciągał sam skrzynie czy nie.

Następnego posta pisz w dziale New Holland . Poproś admina o przeniesienie do odpowiedniego działu bo zainteresowani New hollandem tu nie zaglądają.
Wszystkie urządzenia elektryczne działają z dymem w środku. Jeśli on ucieknie, są uszkodzone.http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CPXckfT-6g

kwak
Operator

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 03 Sty 2007 21:04
  • Miejscowość: Małopolskie
  • Pochwały: 4

Maszyna: New Holland LB115


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej