wibako

Sprzęt kopiący do wynajęcia z operatorem lub bez

Czy skorzytsałbyś z takiej oferty wynajmu sprzetu?

1. Jestem zainteresowany wynajęciem sprzętu.
1
20%
2. Wolałbym kupić na własność.
1
20%
3. Nie posiadam uprawnień na koparki.
0
Brak głosów
4. Posiadam uprawnienia na koparki.
2
40%
5. Interesuje mnie wynajęcie sprzętu którego nie ma wyszczególnionego.
1
20%
6. Nie interesuje mnie taki sprzęt.
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 5

Sprzęt kopiący do wynajęcia z operatorem lub bez

Postprzez kolabor » 22 Cze 2014 04:46

Witam
Przygotowałem ofertę sprzętu który mam na miejscu , istnieje również możliwość zakupu wymienionego sprzętu.
kontakt: +48* 50* 07 * 66 * 40* 1
Stronka z info, zdjęciami i danymi technicznymi urzadzeń:

http://freeforall.pl

Sprzęt który mogę wynająć z operatorem lub bez w zależności od rodzaju maszyn.
Przygotowana oferta jest dla tych którzy chcą zaoszczędzić na wykonawcach i spróbować własnych sił... Wg. poniższego istnieje możliwość wynajęcia koparek łańcuchowych, koparek łyżkowych, pługoukładaczy (przystosowane do kładzenia rur, kabli itp), ręcznych koparek łańcuchowych oraz na zamówienie istnieje możliwość sprzedaży wymienionego takowego różnego sprzętu budowlanego.
Co jest możliwe do wynajęcia obecnie lub w niedalekiej przyszłości do kopania liniowego, przyłączy:
1. Ditch Witch RT90 waga około 4t - koparka łańcuchowa - kopie do głębokości 1,2m z zamontowaną koparką łyżkową, szybkość kopania pod kanalizację kablową na głębokość około 90cm do 1,5km dziennie
2. Ditch Witch RT115 waga około 4,5t - koparka łańcuchowa - kopie do głębokości 1,2 lub 1,6m , szybkość kopania pod kanalizację kablową na głębokość około 90cm do 2km dziennie
3. Koparki ręczne łańcuchowe- prowadzone Ditch Witch RT1330 - do 90cm - szybkość kopania około 200-250m dziennie
4. Koparki ręczne łańcuchowe- prowadzone Ditch Witch RT1820 - do 1,10cm - szybkość kopania około 300-350m dziennie
5. Koparki prowadzone łańcuchowe z pługoukładaczem przystosowanym do układania rur mikrokanalizacji do 2x14mm - prowadzone Ditch Witch 410SX - waga około 1,2t - szybkość kopania łańcuchem do 400-500m dziennie, szybkość układania rury mikrokanalizacyjnej do 2x12mm na głębokość 80cm /oraz taśmy na wysokości 40cm około 500-600m
6. Koparka Vermeer RT450 waga około 1,5t, łańcuchowa z koparką łyżkową do 0,8t udźwigu - kopie rowy do 1,3m - szybkość kopania na głębokość 90cm około 500-600m dziennie
7. Koparka Vermeer LM42 waga około 1,4t łańcuchowa z pługoukładaczem przystosowanym do układania rur mikrokanalizacji z taśmą ostrzegawczą j/w - kopie rowy do 1,2m - szybkość kopania na głębokość 90cm około 500-600m dziennie , szybkość układania do 2 ruur mikrokanalizacji 2x14mm do 700m dziennie
8. Ditch Witch RT115 waga około 5,5t - koparka łańcuchowa, układarka kabli, koparka łańcuchowa, koparka łyżkowa - kopie do głębokości 1,2m , szybkość kopania pod kanalizację kablową na głębokość około 90cm do 2km dziennie , szybkość układania rur mikrokanalizacyjnych do 1x FI 52 lub do 5x 14mm do 3km dziennie.
9. Koparka Łańcuchowa - minikoparka Ditch Witch HT25 z koparką łyżkową waga 1,4t - kopie około 400-500m dziennie na głębokość około 90cm.
10. Koparka Łańcuchowa - koparka Ditch Witch RT40H z koparką łyżkową - waga 1,9t - kopie około 400-500m dziennie na głębokość około 90cm.
11. Wiertnice horyzontalne JT12220. JT2020 samojezdne Diitch Witch / Vermeer / Case od małych 1,4t do kilkutonowych maszyn.
Jeśli potrzebujesz maszyny, części lub takich maszyn jak wiertnice poziome , Ditch Witch, Vermeer, Case itp...

Wszelkich informacji udzielę w kontakcie PW lub telefonicznie.

Cen niektórych nie mogę podać bo cena ustalana jest indywidualnie i to zależy od wielu czynników min. długości okresu, czy z operatorem, do czego czy wynajmujący ma doświadczenie w obsłudze takich maszyn oraz czy posiada uprawnienia ...itp




wiadomości na PW oraz telefonicznie.
1620h_6.JPG
ręczna koparka łańcuchowa

RT70H_2002_5.JPG
koparka wielofunkcyjna

DSC07258.JPG
koparka wielofunkcyjna RT115

rt40_4.JPG
Koparka wielofunkcyjna RT40

DSC07202.JPG
koparka wielofunkcyjna RT450
Ostatnio edytowany przez kolabor 28 Cze 2015 15:47, edytowano w sumie 5 razy

kolabor
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 21 Kwi 2013 23:45

Maszyna: Nie mam ale mam zamiar kupić ...:)


Reklama

simmet

Re: Sprzęt kopiący do wynajęcia z operatorem lub bez

Postprzez kolabor » 05 Wrz 2014 22:10

Koparka łańcuchowa Ditch Witch RT90 w akcji. Tu kopane jest około 330m i czas dokładny z kopaniem w gruncie lekkim, niekamienistym to 1.05h ten odcinek. Wykop na głębokość pow. 1m. W tym dniu wykopano linowej długości odcinki 3,4km, z ułożeniem 4 rur i taśmy, zasypaniem gdzie pracowały na tym odcinku tego dnia 4 osoby. Oczywiście nie wchodzą w to przewierty przez drogi i rowy, które robiła inna ekipa.

http://www.youtube.com/watch?v=HUseGGs5ckA

Niedługo wrzucę filmik z układaniem liniowych ciągów - 4 rur mikro 14mm sprzętem ten samej marki Ditch Witch RT115 - pługoukładacz. Najwięcej udało się nam położyć 5,5km przez cały dzień.



W porównaniu do mikrokoparek wygląda to całkiem nieźle i zastępuje pracę dla takiego odcinka minimum 6 mikrokoparek.

kolabor
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 21 Kwi 2013 23:45

Maszyna: Nie mam ale mam zamiar kupić ...:)


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej