wibako

potrafi ktoś tak jak on

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Postprzez smyk555 » 11 Sie 2007 19:49

a propos uszkodzenia gazociagu
jakie konsekwencje moga byc po takiej wpadce wiecie Panowie??

smyk555
Fizol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 15 Sie 2006 04:08
  • Miejscowość: BiłGoRaj

Reklama

simmet

Postprzez marekkk5 » 28 Sie 2007 20:12

I tyle się dowiedziałem. Wielu z was potrafi pisać.. Mnie chodziało tylko o to czy kyoś już tak prubował jeżdzić.

marekkk5
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 03 Cze 2007 20:56
  • Miejscowość: tomaszów maz

Postprzez Grześ » 29 Sie 2007 16:30

Jak wywalisz ze 200 tysięcy na maszynę to będziesz z nią obchodził się jak z jajkiem , żeby się coś nie zepsuło lub nie urwało . Na nieswojej maszynie jakby Cię szef zobaczył to nie dorobiłbyś do końca dniówki . Maszyny są do pracy a nie do świrowania .

Grześ
Fachoperator

  • Posty: 599
  • Rejestracja: 09 Lip 2006 19:25
  • Miejscowość: Kraków
  • Pochwały: 9

Maszyna: Jcb3cx


Re: ładowarka

Postprzez orzeszek81 » 02 Lis 2007 19:40

casik napisał(a):...panowie chyba Agil ma racje jednak niejest filozofia zadna przewazyc fadrome .wiele razy sam woziłem bloki na kopalni 15 tonowe masa jesli jest rozłozona po szerokosci łyzki to niema opcji zeby ładowarka sie wywróciła.wogóle fadromy sa zajebiscie stabilne i zeby połozyc fadromke na bok to trzeba sie naprawde postarac lub byc imbecylem :D
witam! mowisz kolego nie latwo wytorbic sie ladowarka taka stabilna jest? a jezdziles kiedys? jak bedzies kiedys mial okazje to wejz skrec na maksa i z pelno lyzkom w gorze... nie mowie ze musisz sie sie polozyc ale jest szansa niech ci tylko ktore kolo w dziure wpadnie... jak sie nie polozysz to napewno sie zesrasz... pozdrawiam!
Bercik

orzeszek81
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 30 Paź 2007 18:56
  • Miejscowość: Radzionków

Postprzez umberto » 03 Lis 2007 22:06

orzeszek81, masz zapewne sporo racji,w opisywanej sytuacji na 100% będzie ekstremalnie,ba nawet awaryjnie,ale Boszzzz...kto tak robi?Sztubak.dzięcioł,idiota?Dwa pierwsze skreślić,reszta oczywista.Nie wypowiadam się bezpodstawnie,troszkę godzin wymęczyłem w tego typu maszynie,i z jednym zgodzić się uczciwie muszę:
orzeszek81 napisał(a):nie mowie ze musisz sie sie polozyc ale jest szansa niech ci tylko ktore kolo w dziure wpadnie... jak sie nie polozysz to napewno sie zesrasz

Lepiej ująć tego nie można,ale takie są realia pracy na takiej maszynie.

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Postprzez kalwi-328c » 26 Lis 2007 23:49

Panowie?? Czy to jest forum o koparkach? Czy każdy każdego ma zamiar zjeżdzać za to że np agil jest złym moderatorem. a mi agil nie przeszkadza, szanuje go za wiedze i doświadczenia!
maciek

kalwi-328c
Fizol

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 25 Lis 2007 21:54
  • Miejscowość: dolnyśląsk

....

Postprzez casik » 27 Lis 2007 21:25

kochani koledzy w odpowiedzi na waszed posty chciałem wam powiedziec ze wiem co sie dzieje z maszyna na skrecie w dodotku z pełna łyzka urobku i niestosowne jest proponowanie mi tego bo akurat tutaj to sa prawa fizyki niz cos co moze wyniknac zz błedu operatora jesli jezdziliscie tylko takimi maszynami od swieta badz tez w niedziele to nie udzielajcie tego typu porad.bo po co niektóre zeczy sa na tyle oczywiste ze nie trzeba ich pisac.a odnosnie ZESRANIA SIE to to kolego jak bedziesz ładował po około 1200 ton dzienie przez 10 h bo tyle ja ładuje prawie kazdego dnia juz od ponad 17 miesiecy to wtedy mozemy podyskutowac.chodziło mi o to ze jesli sie rece mózgiem smaruje to niesposób jest zrobic maszynie krzywde.pozdrowionka :wink:

Awatar użytkownika
casik
Młodszy operator

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 31 Sty 2006 10:34
  • Miejscowość: JELENIA GORA

Postprzez umberto » 27 Lis 2007 21:50

casik, czy Ty aby nie przesadzasz?17 miesiecy powiadasz,sporo...
Ponad 7 lat ćwiczyłem Ł34 na wynajmie w rozmaitych sytuacjach,wiem co mówię.Tony mnie nie przerażają,pogadajmy o akcjach w "urozmaiconym" terenie gdzie poszczególne koła traca kontakt z podłożem.Ładować to se kazdy może.I każdego.Eszzz...
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

...

Postprzez casik » 27 Lis 2007 22:00

słuchaj kolego ja sie nie z przeczam chcesz udowodnic tu ze jestes fachowiec ok a jezdzij nawet 14 lat wiesz znam takich co po 30 jezdza i huja potrafia.takze wiesz ja nie neguje twoich osiagniec na ładowarce bron boze tylko piłem dp tego wiesz ze ktos daje DOBRA RADE typu podnies lyzke pełna jedz po placu i jeszcze sobie skrec na nierównym podłozu...po h.... piszecie takie glupoty.rownie dobrze trzabylo napisac wyjedz na skarpe i posc sie na dól :wall: na jedno wychodzi.gratuluje starzu na ł 34 i pozzdrawiam bez urazu.

Awatar użytkownika
casik
Młodszy operator

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 31 Sty 2006 10:34
  • Miejscowość: JELENIA GORA

Postprzez umberto » 01 Gru 2007 20:04

No cóż,trza rezygnację złożyć,nie jestem niestety na tyle wyszczekany aby kontrować,poddaję się. :lol:
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

....

Postprzez casik » 02 Gru 2007 22:08

...kolego wyszczekany to moze byc twój piesek który lata wokół budy a ja tylko staram sie odpowiadac ,zaprzeczac badz tez popierac twoje denne posty które nic nie wnosza na te forum.pozdrawiam paNIE moderatorze

Awatar użytkownika
casik
Młodszy operator

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 31 Sty 2006 10:34
  • Miejscowość: JELENIA GORA

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej