wibako

Komputer Walec Hamm HD 110

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Komputer Walec Hamm HD 110

Postprzez Florek1987 » 06 Paź 2012 08:51

Marka i model maszyny: HAMM HD 110
Rok produkcji: 2008

Witam, otrzymalem ostatnio walec Hamm Hd 110 z deska rozdzielcza w pelni zkomputeryzowana pelna elektronika wyswietlacz itp mam takie pytanko zna sie ktos na tych komputerach?pytam poniewaz zauwazylem ze mam chyba wersje zablokowana komputer pokazuje tylko licznik godzin ale gdy poloze tel komorkowy obok wyswietlacza to ukazuje sie na 2-3sekund pelny obraz miedzy innymi temperatura masy pod kolami itp przydatne informacje czy wie ktos jak to odblokowac zeby dzialalo caly czas bardzo mi na tym zalezy za pomoc moge zaplacic pozdrawiam i czekam na odp

Florek1987
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 06 Paź 2012 07:41

Maszyna: HAMM HD 110


Reklama

simmet

Re: Komputer Walec Hamm HD 110

Postprzez Klawek » 07 Paź 2012 13:36

Jaki Hd + czy zwykły?
Podejrzewam że plus bo jak zwykły to nie bedzie wyswietlać
Wszystko jest w opcji
podaj poczatek numeru seryjnego 3 lub 4 pierwsze cyfry
H 18..
może coś podpowiem

Klawek
Operator

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 Lut 2007 20:21
  • Miejscowość: Mrągowo
  • Pochwały: 3

Re: Komputer Walec Hamm HD 110

Postprzez adaxserwis » 08 Paź 2012 22:06

kolega odkręć panel i zobacz na niego od tyłu czy nie ma na nim zbyt dużo wilgotnego kurzu miałem dwa walce HAMM które po wyczyszczeniu i osuszeniu zaczęły działać a w walcach AMMANN oryginalnych szwajcarskich to już jest normalna czynność przy wyrzucaniu błędu "can error 1.1." przeczyść gumką do ołówków taśmę zasilania wyświetlacza oraz sprawdź masy obwodu logicznego może brakować siły do ruszenia logiki w 100% a sprawdź jeszcze czujniki krańcowe( wyłączniki bezpieczeństwa) oraz instalację koło alternatora.
Opisz dokładnie co dzieje się z walcem oprócz wyświetlacza.
Jeśli chcesz mogę powiedzieć ci jak wprowadzać walce o sterowaniu proporcjonalnym na podwozia bez pomocy dźwigu
Pozdrawiam

adaxserwis
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 21 Sty 2009 21:37
  • Miejscowość: łódzkie

Komputer Walec Hamm HD 110

Postprzez Florek1987 » 10 Paź 2012 20:22

Witam sprawa wyglada tak ze ten Hamm jest u nas od nowosci i nigdy te opcje sie nie wyswietlaly przypadek sprawil ze sie pokazaly na wyswietlaczu telefon ktory laczyl sie z netem lezac obok wyswietlacza na chwile sprawil ze opcje sie wlaczyly dlatego nie jest to awaria tylko ma jakas blokade fabryczna a ja chcialbym ja sciagnac za info dzieki Pozdrawiam :)

Florek1987
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 06 Paź 2012 07:41

Maszyna: HAMM HD 110


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej