wibako

Wózek widłowy MK Balkan

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Wózek widłowy MK Balkan

Postprzez kwiatek87 » 12 Lis 2012 20:43

Marka i model maszyny: MK Balkan Lovech
Rok produkcji: 1984

Witam Serdecznie,

jako, że jest to mój pierwszy post chciałbym na wstępie wszystkich przywitać i ostrzec, że niestety nie mam za wiele do czynienia ze sprzętem budowlanym itd., więc z góry przepraszam za wszelkie nieścisłości.

Do rzeczy. Ojciec kupił ostatnio wózek widłowy. Na tabliczce znamionowej widnieje następująca nazwa "MK Balkan Lovech (lub Lovetch?)" wyprodukowany w 1984 roku. Ze względu na sędziwy wiek wózka przydałby mu się remont silnika itd. Niestety tu zaczyna się problem ponieważ wraz z wózkiem nie dostaliśmy żadnej książki, która mogłaby w tym pomóc. W związku z powyższym proszę Was drodzy forumowicze o pomoc. Może, któryś z Was miał styczność z w/w wózkiem widłowym i posiada jakieś pdfy, skany, linki do takowych książek, cokolwiek co mogłoby pomóc w remoncie? Nie znam niestety dokładnego modelu wózka. Dane jakie mogę podać to:

Nazwa: MK Balkan Lovech (lub Lovetch)
Masa: 1140kg
Rok produkcji: 1984
Rozmiar kół: 6,50x10 oraz 5,00x8
Wygląda podobnie do nowych modeli BD-16 lub BD-25. Link do strony producenta http://www.balkan.bg/forklifts/BD-16.html

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

kwiatek87
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 Lis 2012 20:08

Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej