wibako

Przyczepa budowlana tandem 9-12 t

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Przyczepa budowlana tandem 9-12 t

Postprzez mogadis » 31 Maj 2013 20:03

Witam, jestem zainteresowany zakupem tandemu budowlanego, prawdopodobnie Pronar T679/2, ale rozważam również używkę Joskina 11/45. Czy ktoś z forum używa wyżej wymienionych przyczep i mógłby opisać jak się sprawują? Dobre i złe strony ? Będę wdzięczny za ewentualne kilka słów na temat. Pozdrawiam

mogadis
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 16 Paź 2010 14:46

Maszyna: Case 590SR
Volvo E35c
JD 5100M
Mascot 3,5d


Reklama

simmet

Re: Przyczepa budowlana tandem 9-12 t

Postprzez robert72 » 01 Gru 2013 18:49

Witam
miałem podobny problem , wybrałem nowego Pronara 679/2 i Ursusa 10014 .
Co do przyczepy to czekałem około miesiąca na dostarczenie, przyczepa niska i stabilna trochę trzyma na ciasnych zakrętach, szeroka paka umożliwia transport Atlasa 1004. Jeżeli porównać ceny i stan techniczny używek to śmialo polecam nowego Pronara. Solidna mocna konstrukcja idzie naładować "ile burta pozwoli". Woziłem po 6m3 podbudowy( po zagęszczeniu), piasku czy ziemi do pełna jest ok. Przyczepa jest niska i bardzo wygodna przy koparce. Trochę niefortunnie umieszczona tablica rejstracyjna i przednie obrysówki, brak miejsca na trójkąt wyróżniający. Ogólnie zestaw dobrze dobrany mocowo, w trudnych warunkach (błoto po kolana )ciągnik trochę za lekki. Kiprowanie przyczepy na wolnych obrotach, powolne opadanie przyczepy. Użytkuję zestaw 3 miesiące i polecam zakup nowego sprzętu cena w porównaniu do używek zbliżona a jest dobry kredyt fabryczny, tanie ubezpieczenie.
Pozdrawiam Robert

robert72
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 01 Gru 2013 18:18

Maszyna: Atlas 1004, ursus 10014h, pronar t679/2, JLG 24MRT,

Firma: usługi remontowo budowlane Danielak Grażyna


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej