wibako

Kompresor compair c38 - wyłączanie sie

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Kompresor compair c38 - wyłączanie sie

Postprzez Jack. » 09 Cze 2013 20:49

witam. posiadam kompresor compair c38. mój problem polega na tym ze gdy kompresor pracuje przez 15minut, po czym wyłącza sie i nie chce odpalić. nastepnie trzeba odczekac kilka minut by go ponownie uruchomic. za kazdym ponownym uruchomieniem go jest tak sam. co moze być przyczyną tego wyłączania się. myśle ze jakiś czujnik temperatury mógł ulec awari, tylko niewiem jaki. pomóżcie mi znalezc przyczyne tego problemu. z gory dzieki

Jack.
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 09 Cze 2013 20:38

Reklama

simmet

Re: Kompresor compair c38 - wyłączanie sie

Postprzez Cortez » 09 Cze 2013 22:17

wiecej informacji, jaki silnik tam masz?

Cortez
Młodszy operator

Maszyna: Volvo

Firma: V.D.V


Re: Kompresor compair c38 - wyłączanie sie

Postprzez Jack. » 09 Cze 2013 22:47

Diesel/chyba deutz 3-cyl chlodzony powietrzem ale dokładniej napisze jutro jak sprawdze by sie upewnić.

Jack.
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 09 Cze 2013 20:38

Kompresor compair c38 - wyłączanie sie

Postprzez Jack. » 12 Cze 2013 22:06

to co radzicie ?

Jack.
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 09 Cze 2013 20:38

Re: Kompresor compair c38 - wyłączanie sie

Postprzez Kamal » 14 Cze 2013 10:10

Jack. napisał(a):to co radzicie ?


Sprawdzic przyczynę wyłączania się. Sam bez przyczyny tego nie robi. Zostaje przekroczony jakis parametr pracy lub szwankuje czujnik. Samo się nie zrobi. Szukaj i eliminuj kolejne przyczyny. Kontrolki awari przeciesz masz.

Nie wspomnę o tym.
Jack. napisał(a):Diesel/chyba deutz 3-cyl chlodzony powietrzem ale dokładniej napisze jutro jak sprawdze by sie upewnić.


Długo zamierzasz to sprawdzać?
Bo tam jest nie chyba, a napewno silnik deutz tylko chĺodzony olejem, a nie powietrzem.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej