wibako

Napędy hydrauliczne stosowane w zgarniarkach?

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Napędy hydrauliczne stosowane w zgarniarkach?

Postprzez studentwat » 12 Gru 2014 02:02

Jestem studentem Wojskowej Akademii Techniczne. Aktualnie jestem na 7 semestrze wydziału mechanicznego, kierunek mechanika i budowa maszyn, specjalizacja maszyny inżynieryjno-budowlane.

Piszę do was z zapytaniem, czy byłaby możliwość udostępnienia danych dotyczących rodzajów napędów hydraulicznych ruchów roboczych skrzyni zgarniarki zastosowanych w zgarniarkach różnych producentów oraz danych dotyczących takiego układu. Temat mojej pracy inżynierskiej polega na zaprojektowaniu napędu hydraulicznego ruchów roboczych skrzyni zgarniarki samojezdnej. Zgarniarki są to maszyny które stosunkowo rzadko występują w naszym kraju, w związku z czym ciężko jest znaleźć dane związane z tymi maszynami.

Za wszelkie informacje podpowiedzi lub rady z góry dziękuje.

Jeśli któryś z użytkowników zechciałby znaleźć dla mnie trochę czasu żeby udzielić jakiś dokładniejszych informacji, lub udostępnić dokumentacje z taką maszyną to byłbym bardzo wdzięczny, jestem mobilny na terenie warszawy.

Wszystkie dane wykorzystane otrzymane i wykorzystane w mojej pracy zostaną zawarte w bibliografii.

studentwat
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 Gru 2014 01:51

Maszyna: Zgarniarka

Firma: cat


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej