wibako

Schemat FDI sambron T4075

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Schemat FDI sambron T4075

Postprzez Dareks1313 » 08 Kwi 2020 13:02

Marka i model maszyny: FDI sambron T4075
Numer seryjny: 07102001295

Witam.
Mój przyjaciel kupił maszynę FDI sambron T4075 i miał tylko wymienić silnik który się zatarł. Reszta miała być sprawna. Silnik wymieniliśmy i wyregulowaliśmy. Niestety próba włączenia trybu jazdy nie powiodła się i szukając przyczyny znalazłem porozrywane przewody pod kierownicą i uszkodzone 4 przełączniki.Jedyna rzecz która czasem reaguje to sterowanie elementami ramienia. Pozycjonowanie jeszcze nie działa czekam na cewki. Doszliśmy do wniosku że dopóki nie zrobimy jazdy to nie inwestujemy dalej bo może się to nie opłacać. Dla tego poszukuję dokumentacji do FDI sambron T4075. Najbardziej zależy mi na schemacie elektrycznym. Gdyby znalazła się DTR byłbym w niebo wzięty.
Na tabliczce znamionowej zbyt wiele nie widać. Numer seryjny to prawdopodobnie 07102001295 , długość ramienia 11 metrów.
Są jeszcze trzy numery których znaczenia nie znam. Są to od dołu 5800 , 4700 oraz 10200.
Instalacja jest porozrywana, kilka cewek popękanych.
Pozdrawiam.

-- 08 Kwi 2020 10:27 --

Poszukuję schematu do urządzenia z tematu.
Pozdrawiam
Darek
Naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych automotive , budowa układów sterowania , modernizacje i przeglądy.

Dareks1313
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 Kwi 2020 23:08
  • Miejscowość: Polskie Rio

Maszyna: FDI SEMBRON T4075

Firma: ADIENT Polska


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej