wibako

Nowy KAMAZ

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Postprzez marcus » 08 Lip 2007 18:52

zgodzę się z Agilem, kilkaprzyjeżdża do nas na żwirowni.ę i kierowcy nie narzekają.

marcus
Fizol

  • Posty: 38
  • Rejestracja: 15 Lut 2007 12:53
  • Miejscowość: Poznań

Maszyna: Sennebogen 821


Reklama

simmet

Postprzez tomec » 12 Lip 2007 21:39

Agilku ale czesci u nas w podlaskiem nie ma do staierow,ja mieszkam okolice łomzy i jest problem

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez agil » 13 Lip 2007 20:11

Ale przeciez masz dostep do morza (internet) wiec co to za problem zamowic sobie czesci, generalnie z czesciami nie ma jakiegos wielkiego problemu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez tomec » 16 Lip 2007 23:35

tak mowisz?to moze ktos mi powie jak sie styery sprawuja i gdzie jest jakis sklep z czesciami

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez johny_fucker » 26 Sie 2010 18:02

Co do kamazów to jak dla mnie sprawa jest prosta - wszystko zależy od firmy i zapotrzebowania sprzętowego. Ja mając wydać kwotę X wolałbym mieć 5 kamazów niż 2 nowe MAN-y. Mój podwykonawca ma same kamazy i nawet jak się coś rozleci to mechanik naprawia to na placu budowy bez ściągania maszyny - no chyba, że to coś poważnego, a mój prawie nowy TGS podczas pracy miał awarię nic poważnego ale samochód musiał przerwać pracę i na lawecie pojechał na serwis-wiadomo taka nowa maszyna musi być w firmie która chce się prezentować jak należy - ale jeśli chodzi o np: wymianę gruntu to jak dla mnie kamazy bardzo dobrze się sprawdzają i z tego co wiem właściciel jest z nich zadowolony. Wiadoma sprawa - tgx czy nowy actros czy scania - takie samochody mają prezencję i można im zaufać bo na masce jest znaczek który dużo mówi, ale firma która jeździ kamazami nie może być uznana za gorszą.
sam wyjdzie - bo nie ma czym wyciągnąć...

johny_fucker
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 25 Sie 2010 13:46
  • Miejscowość: Częstochowa

Postprzez ABBRAX » 26 Sie 2010 18:22

Kolego zgodze sie z toba lepiej miec 5 kamazow i zrobic wieecej roboty niz dwoma MANami czy MESIAMI i czekac n aserwis jak cos walnie w kamazie to dobry i kumaty kierowca sam naprawi jakies usterki ja kupuje teraz nie kamazy tylko tatre terno1 nowa

ABBRAX
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 17 Cze 2010 22:06
  • Miejscowość: PIOTRKOW

Postprzez johny_fucker » 30 Sie 2010 21:25

Ja miałem styczność z Tatrą T815-2 z chyba 2007 roku. Bardzo fajna maszyna, w środku nawet przyjemnie, prosta budowa, jedyne co mi się nie spodobało to brak elektrycznych szyb(ale to taki bardzo mały minus tamtego egzemplarza)
sam wyjdzie - bo nie ma czym wyciągnąć...

johny_fucker
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 25 Sie 2010 13:46
  • Miejscowość: Częstochowa

Postprzez mamut » 31 Sie 2010 03:38

wlasnie jestem na etapie poszukiwania kamaza 5511,eksploatuje jelcza 317 i jestem z niego bardzo zadowolony jednak potrzebuje cos wiekszego i wlasnie kamaz bedzie odpowiedni ,a to ze jest moze mniej nowoczesny nie stanowi zadnego problemu poniewaz moim klientom zalezy nie na wygladzie pojazdu ale na tym co nanim przywiozlem.
mamut

mamut
Pomocnik operatora

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 09 Sty 2010 18:07
  • Miejscowość: podkarpacie
  • Pochwały: 1

Re: Nowy KAMAZ

Postprzez Wysz2012 » 20 Mar 2011 21:05

Hej Potrzebuje schematu Kamlamitek do kama3?? ma ktos moze?? lub ile ich powinno byc ? musze czesto smarowac kamaza a niewiem ile ich ma byc dokładnie??

Wysz2012
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 20 Mar 2011 21:00

Nowy KAMAZ

Postprzez Jadecor » 26 Cze 2011 19:13

I ja się pochwale, kupiliśmy do firmy nowego Kamaza 65111 fajna zabawka, mieliśmy okazję potrenować go na maxa przy okazji pokazu w starej żwirowni. To czołg nie auto nie wiem gdzie trzeba wjechać żeby w normalnych warunkach zakopać się.
Jakość? Jak to u ZSRR :) Samo auto gniotsa nie łamiotsa ale jakość plastików w kabinie itp pozostawia do zyczenia na szczęście nie tym się pracuje. Usterki? Na razie brak. No i mamy kłopot z obsadą u nas we Wrocławiu jakoś brak chętnych

Awatar użytkownika
Jadecor
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 26 Cze 2011 18:17

Maszyna: Mecalac MXT 12, Kamaz 65111


Re: Nowy KAMAZ

Postprzez Luqasz » 20 Paź 2011 20:42

Jak was czytam to mi sie płakać chce. jeżdżę juz dwa lata na nowym kamazie 4-ośce miał rok i przejechane 40 tys. jak na niego wsiadłem (teraz ma 110). Ludzie opamiętajcie się to auto to koszmar pali jak smok non stop się psuje żadnej wygody huk hałas na okrągło nie wspomnę o wstrząsach i braku poduszki pod siedzeniem już mi pomału kręgosłup nawala , kabina zgniła po dwóch latach po paru miechach go przewrócili , bo strasznie niestabilne to auto trzeba uważać jak się kipruje tak jak przy wannie. Czekam do marca jak sie lizing skończy to szef chce sprzedać ta skarbonkę i kupić coś normalnego kamaz to już przeżytek a ten ich serwis z tymi częściami to pożal sie boże nawet prostego drążka kierowniczego nie ma w całej Polsce trzeba czekać na dostawę z Rosji a kiedy to nikt nie wie.

Luqasz
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 20 Paź 2011 20:28

Maszyna: Kamaz 4-ośka


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej