wibako

Cisnienie w silowniku tz-4k-14

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Cisnienie w silowniku tz-4k-14

Postprzez fafik1000 » 18 Gru 2006 17:22

Witam,
Czy ktos moze w przyblizeniu okreslic jakie moze byc cisnienie w silowniku mikrociagniczka tz-4k-14 jak na zdjeciu?
Potrzebuje wymienic weza do silownika i nie mam pojecia jaki najlepiej dobrac a producent nigdzie nie podaje pod jakim pracuje cisnieniem :(
Pozdrawiam
Maciek

Image
Ostatnio edytowany przez fafik1000, 19 Gru 2006 21:25, edytowano w sumie 1 raz

fafik1000
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 05 Gru 2006 13:03
  • Miejscowość: okolice W-wy

Reklama

simmet

Postprzez SITEMASTER » 18 Gru 2006 17:25

Jak zaniesiesz węża do hydraulika siłowego to on mniej więcej poda Ci ciśnienie. Pozna to po końcówce węża. Oni sie na tym znają. Kiedyś też miałem taki problem.

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez Waldemar » 18 Gru 2006 21:00

bierz normalny waz do 220 atm i napewno da rade jak zakładam ze tam bedzie od 130-180mpa

Waldemar
Młodszy operator

  • Posty: 108
  • Rejestracja: 10 Kwi 2006 20:21
  • Miejscowość: Pomorze

Postprzez fafik1000 » 19 Gru 2006 10:20

Wlasnie problem z tym, ze nie ma jak zaniesc oryginalnego weza do hydraulika bo go po prostu nie ma. Kupilem ciagniczek z wezem ktory ktos wstawil od jakiegos sprzetu ciezkiego, podejrzewam, ze kilkukrotnie grubszy od oryginalnego, nawet koncowki sa pospawane i przerabiane. No i jest problem bo nie ma jak tego grubasa z silownikiem przelozyc z tylu do przodu aby podpiac spych bo sie po prostu nigdzie nie chce przecisnac :)
pozdrawiam
Maciek

fafik1000
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 05 Gru 2006 13:03
  • Miejscowość: okolice W-wy

Postprzez agil » 22 Gru 2006 18:42

Wez wykrec ten waz zeby ktos kto bedzie to zakuwal widzial jakie koncowki maja byc jaki skok gwintu zmierz sobie dlugosc tego weza zmiesz jaki maxymalna srednica jego moze byc zeby przeszedl i jedz zakuc waz, jezeli ten kto bedzie to zakuwal zna sie na tym to oni maja katlogi spisz jakies numery z pompy to znajdzie ci wszystko i zrobi waz taki jaki powinien byc a jak nie to ta wersja ktora napisalem jako 1.

"rzeczy niemozliwe od reki, na cuda poczekac" :lol:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez Bartek » 31 Gru 2006 12:05

Teraz już wszystkie przewody są robine do 250 atm i w góre.

Agil ma racje musisz ten przewód i pompe zawieść do gościa który zarabia przewody i on Ci doradzi. Tylko jedź do takiego który ma na to atest bo w razie jakiegoś wypadku...
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej