wibako

Waga Loadrite LR915

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Waga Loadrite LR915

Postprzez sq4ffp » 01 Sie 2009 20:22

Mam problem z kalibracją wagi. Waga posiada instrukcję w jedynym słusznym języku, Duńskim! Do kalibracji wymaga podania dwóch parametrów: Loadrite, oraz WghBrdge. Powiem wprost, ustawiłem metodą prób i błędów ważąc całą ładowarkę pustą i ze żwirkiem. Nie potrafię jednak uzyskać dokładności bliższej niż 200kg!
Może ktoś przynajmniej wie co to są za dwa magiczne parametry (przypuszczam, że masa bramy (łyżki z ramieniem), i masa maksymalna (bramy z urobkiem).
Może ktoś ma instrukcję w bardziej ludzkim języku?
Pozdrawiam wszystkich!
Cezary.
Są dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota! Co do pierwszego nie mam pewności! (A. Einstein.)

sq4ffp
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 29 Lip 2009 21:36
  • Miejscowość: Białystok

Reklama

simmet

Postprzez rudesmen » 02 Sie 2009 12:36

Skorzystaj np. z http://translate.google.pl/, próbowałem przetłumaczyć to co napisałeś, ale chyba przepisałeś to z błędem.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2190
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez sq4ffp » 03 Sie 2009 21:40

Wiesz probowałem! Duński to trrudna języka jest! Widzę, że tłumaczenie jest dla Ciebie banalne proszę o odpowiedź!
Są dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota! Co do pierwszego nie mam pewności! (A. Einstein.)

sq4ffp
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 29 Lip 2009 21:36
  • Miejscowość: Białystok

Postprzez rudesmen » 06 Sie 2009 22:16

Próbowałem przetłumaczyć w sensie takim, że wpisałem to do google translate :)

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2190
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez sq4ffp » 06 Sie 2009 23:07

Właśnie na tym zabawa w serwis polega. Nasze polskie serwisy firmowe mają klienta głęboko w poważaniu. Ich odpowiedniki zachodnie traktują nas jako swoiste kuriozum.
Ostatnio do Liebherr`a 900 (kopaczka kołowa) most napędowy ściągałem z niemiec z serwisu firmowego. Nasz polski owszem miał, ale w cenie 2x ta co u niemca z transportem, czas realizacji miesiąc. Niemiec mi po tygodniu dostarczył.
Ta waga jest dosyć popularna u nas. Szkoda, że nikt nie chce się podzielić wiedzą.
Są dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota! Co do pierwszego nie mam pewności! (A. Einstein.)

sq4ffp
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 29 Lip 2009 21:36
  • Miejscowość: Białystok

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej