wibako

DTR zawsze w maszynie.

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

DTR zawsze w maszynie.

Postprzez SITEMASTER » 20 Mar 2006 20:51

Czytająć DTR z ładowarki ATLAS spotkałem się z poradą, że Dokumentacja powinna być zawsze w maszynie i powinna być na stałe przymocowana za pomocą cienkiej linki.
W dalszej części DTR czytamy, że jak operator opuszcza maszynę powinien uważać, aby się nie potknąć o linkę. A to ciekawe :lol:

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Reklama

simmet

Postprzez Bartek » 20 Mar 2006 21:00

Niemiecy producenci są poprostu pomysłowi i dokładni! Ja nie wieszał bym DTR tylko schował gdzieśc za siedzienie lub inne ustrojne miejsce. A linka nie moze przeszkadzać opertatorwi podczas pracy!

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez SITEMASTER » 20 Mar 2006 21:19

Z tym potknięcem o linkę chcieli chyba podkreślić, że zwracają uwagę na szczegóły.

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez rudesmen » 20 Mar 2006 21:29

no gratuluje operatorzy :lol: w instrukcji (handbook-u) od maszyn JCB na okładce jest duży napis w ramce, że powinna się znajdowac CAŁY czas w maszynie i we wszystkich koparkach jekie miałem w fotelu z tyłu jest kieszeń zapinana na rzep na tą właśnie instrukcję

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez SITEMASTER » 20 Mar 2006 21:33

:oops: Ty miałeś szczęście, że przy zakupie maszyny miałeś DTR. Ja w starym Atlasie nie miałem DTR-ki, więc skąd mam wiedzieć, że tak pisze na okładce?

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez rudesmen » 22 Mar 2006 19:53

nowa maszyna to dostałem, a najczęsciej do używanych nie ma instrukcji, jak maszyna stała w jakimś komisie czy czyms takim, znam nawet faceta który masz komis maszyn i "kolekcjonuje" sobie wszystkie papierki jakie miały maszyny i potem sprzedaje oryginał za 400zł :lol:

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej