Przełącz do głównego szablonu
Wszystkie inne "wiejskie" maszyny.
Wyślij odpowiedź

Kruszarki, rozdrabniacze - głowica hydrauliczna

01 Lis 2012 22:14

Witam spotkal sie ktos z was lub posiada takie urzadzenie z napedem hydraulicznym? Chodzi mi konkretnie o glowice hydrauliczna napedzana hydromotorem tak jak w kosiarkach do rowow i poboczy na wysiegnikach, glowice te sa wymienne i moga ciac odrosty krzakow itp. Chcialbym zamontowac taka glowice na kop-lad i napedzac ja z linii od mlota, oczywiscie glowica musi byc konkretna na bijaki mlotki, ogladalem taki sprzet na youtub ale na ciagnik i naped wom, a myslalem o takiej na kop- lad i niszczyc krzaczory na rowach melioracyjnych co o tym myslicie, da rade?
Ostatnio edytowany przez rudesmen, 02 Lis 2012 18:12, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.

kruszarki- rozdrabniacze

01 Lis 2012 23:05

Takie maszyny były montowane DT75 i nie zdawały egzaminu na mocno zarośniętych rowach, bo się zapychały. Piszesz w opisie, miejsce lokalizacji biegun zimna. Pewnie okolice Suwałk? Pisz na pw to ci powiem kto takie coś miał.

Kruszarki, rozdrabniacze - głowica hydrauliczna

29 Lis 2012 15:02

U nas gościu co zajmuje sie melioracją ma dwie białoruski właśnie z takimi kosiarkami zamontowanymi i przyznam, że całkiem fajnie to chodzi

Kruszarki, rozdrabniacze - głowica hydrauliczna

01 Gru 2012 20:21

Mówisz o kosiarkach z bębnem na młoteczki? Ciekawi mnie do jakiej grubości mogą ciąć galęzie. Masz może jakieś zdjęcia, filmiki i skąd jesteś?
Wyślij odpowiedź