wibako

brak siły

Moderator: wujek616

brak siły

Postprzez bogis3 » 14 Kwi 2014 22:01

Marka i model maszyny: Mecalac 10msx
Rok produkcji: 2003

Witam.Mam taki problem że po rozłożeniu ramion na cała długość i załadowaniu piasku do krokodyla nie mogę podnieść ani zamknąć ramion muszę z wielkim trudem podsunąć ją po ziemi bliżej i dopiero ją podniesie . To samo z widłami jak załaduje paletę krawężników to nawet jak jest przy samej koparce to nie może ich przymknąć.Wygląda to tak jakby nie miała siły.Z łyżkami do kopania wszystko jest w porządku.Zaczęło się to dziać jakiś czas po wymianie pompy z rotacyjnej na tłoczkową .

bogis3


Reklama

simmet

brak siły

Postprzez Coval » 14 Kwi 2014 22:05

bogis3 napisał(a):Zaczęło się to dziać jakiś czas po wymianie pompy z rotacyjnej na tłoczkową .


Co to za konstruktor?
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


brak siły

Postprzez bogis3 » 14 Kwi 2014 22:10

Jaki konstruktor bo nie kumam

bogis3


Re: brak siły

Postprzez MARIO/MECALAC » 14 Kwi 2014 22:30

bogis3 napisał(a):Marka i model maszyny: Mecalac 10msx
Rok produkcji: 2003
Zaczęło się to dziać jakiś czas po wymianie pompy z rotacyjnej na tłoczkową .



kto zmienia pompy obojętnie w jakim sprzęcie. Skoro fabryka taką dała taka ma być a później się dziwisz że kwadratowe jaja wychodzą? Kolego 10 Mecalac nie zastąpi 12. Na pełnym wysięgu tym czy tym a nawet 14 oraz 714 nie podniesiesz ramienia do góry bo Ci dupę i tak targnie w górę. A za brak precyzji coś wymienił powinien być tzw OPR.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


brak siły

Postprzez bogis3 » 14 Kwi 2014 22:49

poprosiłem o pomoc a nie o warczenie .pompa jest orginalna do msx10 sprowadzona przez serwis z łazisk górnych.rotacyjna się rozleciała i juz ich nie ma bo mecalac się do nich nie przyznaje .po wymianie pompy na rotacyjną wszystko normalnie pracowało dopiero niedawno sie tak zaczeło dziać .wygląda jak by nie było cisnienia .Dupą przestałem się przejmowac jakiś czas temu bo na początku to srałem w gacie .

bogis3


brak siły

Postprzez MARIO/MECALAC » 15 Kwi 2014 07:20

Kolego ja nie warcze pieskiem nie jestem hehe. Jeśli zle odebrałeś moja odp to sorki ale jestem specyficzny jak Mecalac :lol: :lol: . W jakich okolicznościach rozwaliło tamta pompę? Jakie były objawy uszkodzenia tej pompy czy to się stało nagle? Kiedy wymieniłeś filtry? Filtry nie majątek wiec spróbuj, chyba ze pompa nie daje ciśnienia. Hehe widać ze każdy się bal na początku bo tego nie idzie się nie bać na początku :faja:
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej