wibako

Jazda w ZM15C

Jazda w ZM15C

Postprzez szczuras » 26 Lis 2016 15:12

Post 1
Witam, przewertowalem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Problem z jazda w mojej maszynie polega na tym, że czasem jest a czasem nie ma. Po przełączeniu na jazdę mruga 5 cewka od drzwi kabiny i koparka nie chce ruszyć. Słychać tylko cykanie pod podloga po naciśnięciu pedalu jazdy. Jak poruszam trochę maszyna to cewka pali się światłem ciągłym i maszyna jedzie normalnie na zolwiu i zajacu. Ale różnie bywa czasem jeździ pol dnia czasem 10 minut. Elektromagnes dzia ok. Nie wiem o co chodzi.

Post 2
Po podłączeniu na krótko zasilania pod cewke wszystko chodzi.


PiatyElement
Przeweruj jeszcze REGULAMIN
Jeśli chcesz coś dopisać do swojej wypowiedzi, użyj opcji "EDYTUJ" pod ostatnio napisaną przez siebie wiadomością. Nie pisz kilku postów, jeden pod drugim. REGULAMIN
Ostatnio edytowany przez PiatyElement 28 Lis 2016 00:42, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Posty scalono

szczuras
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 25 Paź 2016 20:30

Maszyna: Zeppelin ZM15, Mecalac 11CX

Firma: Swoja


Reklama

simmet

Jazda w ZM15C

Postprzez zeppelin zm 15 » 27 Lis 2016 15:58

"poruszam trochę maszyną" nie rozumiem tego. Możesz dokładniej to sformułować?
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Jazda w ZM15C

Postprzez PiatyElement » 28 Lis 2016 00:45

Sprawdź przewody do cewki czy nie są uszkodzone - naderwane / przetarte. Bo może na wskutek wstrząsów podczas pracy lub jazdy, gdy przewód też się trzęsie wtedy przerywa. Sprawdź przekaźnik czy nie jest uszkodzony.
tel 502-273-455, e-mail: semabud@vp.pl
Pomogłem? Wciśnij POCHWAŁA. To nie boli.
Elektryka / Elektronika Maszyn Budowlanych - LIEBHERR, Inne - usterki elektryczne i elektroniczne, diagnostyka, odbudowa instalacji elektrycznych

Awatar użytkownika
PiatyElement
Fachoperator

  • Posty: 688
  • Rejestracja: 20 Lut 2009 17:10
  • Miejscowość: Płock
  • Pochwały: 41

Maszyna: Żółta

Firma: SEMABUD


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej